Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Zvládnutí supportů a resistencí - konkrétní ukázky a komentáře


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 49
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim vsechny priznivce pokrocilejsiho obchodovani Fin Winu s filtrem swingu a aplikaci PT na S/R urovne...tak to je teorie a ve screen shotu prikladam praxi a tak trochu strkam hlavu do pisku jako pstros neb k profikum mam jeste dost daleko...asi30cm to je vzdalenost od klavesnice na "dobrej timeing" kliknout / nekliknout divam se na trh pod uhlem 361°

6962

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nechcete se všichni dohodnout a nacpat CCI14/50 na jednu oblast jako to dělá Petr? :) Jsem už línej na CCI koukat na 2 oblastech. :D Původně jsem to měl taky od sebe, ale jak jsem ze začátku hledal možnost zapojení např. přes další filtry s různě nastavenými periodami stochastiku, "inverzní" nastavení SS atd., tak jsem si zvyknul mít CCI taky v jedné oblasti a je to pohodlnější, pro poziční obchody se vyplatí tam přihodit CCI5, ve velkých trendech se pak dají jet patterny CCI5/14 ve směru trendu typu 0/v a naopak protitrendově potvrzení CCI5 prudce přelítně do extrému atd. atd., ale chce to filtraci a nakoukání.
Jinak postřeh, zkušení vědí, extremcross pattern často padne do 50%RTC oblasti posledního pohybu a tam je to často sázka do loterie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby



to WodoWary

malokdy pouzivam pevne PT, stanovuji optimalni zonu pro vystup dle situace na trhu, dle S/R urovne, swingu a kdyz daleko siroko nic neni a trh se vycerpava tak dle Hooku na CCI50, za chvilku bych mohl dat dnesni screen jestli to vyjde dle predpokladu az na 485,5 u TF pri RB1,5, uf musim managerovat obchod sorry
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...