Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader market replay - playback data


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 224
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

pesiak Napsal:
-------------------------------------------------------
> Prosím vás páni, tieto replay data je možné
> sťahovať iba deň za dňom ? Nedá sa naraz stiahnuť
> dáta za celý mesiac/štvrťrok a potom si ich
> prehrať ? Pretože dosť by mi to ušetrilo čas, keby
> som vedel stiahnuť naraz celý balík dát, ako každý
> deň zvlášť. Ďakujem.
>
> P.S. Potreboval by som dáta na corn (september 2013, december 2013
> a súčasný máj 2014)


Prosím, môže niekto pomôcť ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

nazdárek, nevím jestli tu můžu hodit odkaz, ale když zadáš do googlu market replay data download, tak hned první stránka nabízí nějaký program pro stahování po časových rámcích, který si sám zvolíš, píšou, že je to free, ale asi v tom nějakej háček bude, protože jinak by to přece bylo přímo v Ninjovi. Sám jsem to nezkusil, takže osobní zkušenosti nemám :-) Jinak Corn nemám:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Zdravím ,můžete někdo poradit .
používám free verzi NT data stahuji přez funkci download replay data, nefunguje mi zobrazování historie přez chart(tam nevidím nic) ani přez market replay. stažená data najdu v dokumentech-NT7-db-data,když je zkusím přehrát přez market replay,tak v okně market replay -available data - také jsou ,ale jde mi zobrazit pouze jeden den , na který si najedu posuvníkem . třeba dva dni zpětně již nevidím.
stažená data nevidím ve tools -historic data manager-edit.
Může být problém zde ,pokud ano jak ho odstraním.
děkuji za radu Luboš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hugos, děkuji za odpověď.
Mě v NT funkce replay bez problémů fungovala , až do konce června .Zkusil jsem NT několikrát přeinstalovat , zresetovat instrumenty,jak je psáno na vebu NT ,nic nepomáhá. Před tím jsem nepoužíval žádný program na převod dat do historie a chodilo to. Pokud si natáhnu do NT zazálohovaná data(tj.do konce června), tak je najdu v tools -historic data manager-edit. Jdou zobrazit přez chart, ale nejdou přehrát přez replay market a nevidím je v replay okně pod available data a nejsou v dokumenty- NT7-db-data. Když si stáhnu nyní nová data, tak to je jak jsem popsal v prvním dotazu.
dík Luboš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 3 týdny později...

Zdravím potřeboval bych poradit , pravděpodobně to bude jen detail na který se mi nepodařilo přijít. Poté se připojím stáhnu data dle manuálu http://www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader7-replay.html se mi po otevření listu pro graf - žádný graf nezobrazí - nabídka přehrávání vybraný trh všechno je aktivní ale graf se nezobrazí viz obrázek v příloze. Mockrát díky za koment

29926

Link to comment
Sdílet pomocí služby

XNetopyr Napsal:
-------------------------------------------------------
> zdarec,
> máš špatně zadaný kontraktní měsíc. datum máš
> 9.4.2013, ale kontraktní měsíc otvíráš 12-14
> namísto 12-13

Buď tak jak píše XNetopýr anebo máš špatně nastavené datum v ovládání Replay, nejlepší je nastavit nějaké rozumné hodnoty [ital]From:[/ital] a [ital]To:[/ital] a potom se dostat do správného času posuvníkem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...