Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader market replay - playback data


Lucínek

Doporučené příspěvky

jak to myslis s tou casovou zonou? to moc nechapu. jako casovou zonu v pc?

ale hele. zda se ze sem to obesel celkem chytre - tady marketreplaydata.com/ je zpusob jak stahnout behem jednoho kliknuti trebe celej mesic. a funguje mi to covece. jen to porad mam od 6:00 do 6:00 druhy dne. nechapu tedy ty casovy zony..

rozhodne ale doporucuju prozkoumat marketreplaydata.com/ muze se ti to hodit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 224
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

no_one Wrote: ------------------------------------------------------- > jak to myslis s tou casovou zonou? to moc nechapu. > jako casovou zonu v pc? > > > rozhodne ale doporucuju prozkoumat > http://marketreplaydata.com/ muze se ti to hodit Dik za tip, me to funguje bezvadne pres Ninju a potrebuji vzdy stahovat pouze "vcerejsek" takze jediny den, a nekdy ani na to neni cas. K casovym zonam: Kazdy PC na svete ma totiz stejny cas (tzv. BIOS clock), prestoze je treba v japonsku poledne a v evrope pulnoc, jen a pouze nastaveni casove zony pak operacnimu systemu (Windows) rika jak to prepocitat na lokalni cas. Je dulezite nejdrive nastavit spravnou casovou zonu a pak teprve menit samotny cas, aby byl v souladu s mistnim. V anglickych Win to je "Change time zone", jestli mas ceske tak to bude podobne. Napriklad ja jsem v Eastern Time (UTC -5) a ty bys tam mel mit UTC +1

26535

Link to comment
Sdílet pomocí služby

takze ty zijes v kanade? ja ma utc plus jedna, takze to je ok ne? me uz to jede - krz to co sem poslal, to je parada. -jenom este moc nechapu co znamenaji ta cisla za tema zkratakama trhu, jako YM 12-13, YM 03-13, YM 03-14. cetl jsem neco o konktraknich mesicich a letech, ale moc to nechapu zatim teda..

26536

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Dobrý den,
tak vám nevím, ale právě (z mého pohledu) právě komplikovanost použití dat mne pokaždé odradila od testování a trading jsem odložil na později. Pokaždé je nějaký problém, nebo něco nefunguje, nejde stáhnout apod. a už se mi s tímto vytvořila v hlavě i asociace. Teď už je nějaký problém i s daty od zenfire a já nevím, kudy kam.

Dokáže mi někdo dát odpověď, abych se pohnul z místa - tedy je mi jedno kde, nebo jak. Chci jen funkční grafy, aby vše už konečně šlapalo a mohl jsem testovat a ne jen dlouhé hodiny laborovat, proč zase něco nejede. Mám nainstalovaného ninju 7.xx. Zkoušel jsem data přes utility a i když by stáhnout ty data den po dni byla práce na plný úvazek, píše to nějakou chybu. Existuje nějaký jednoduchý návod, co kde postahovat, kam se přihlásit, na co kliknout....?

Mnohokrát vám děkuji za ochotu a odpovědi.

Štěpán

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to introus:

Skus si prestudovat tento linkwww.financnik.cz/komodity/recenze-sw/ninjatrader7-replay.html ,mas tam presne instrukcie ako stahovat data cez market replay connection a nasledne mozes robit test uplne zadarmo a to az rok dozadu.Chce to len nastudovat a mozes zacat backtestovat alebo papertradovat uplne zadarmo.Ak by si niecomu nerozumel kludne napis. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, tak jsem chtěl vyzkoušet ten Market Replay downloader, stáhnout a instalace se mi povedla. Bohužel nemůžu se přihlásit, neboť mi to neustále píše Invalid Username / Password. Vše jsem třikrát překontroloval. Zkoušel jsem to nakopírovat i přepsat ručně. Vám to funguje, není nějaký krok co jsem přeskočil? Dík, věřím, že tento program ušetří hodně času při stahování dat. Dík

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Neví prosím někdo, když si stáhnu Reply data do Ninji např celý týden od 17.2. 2014 - 21.2.2014 a dám načíst, tak se mi vždy zobrazí jen jeden poslední den a když přeroluji kousek zpátky, tak se mi zobrazí den 11.12.2012 ( YM 12-13 ) TJ. poslední den z předchozího kontraktního měsíce s velkým gapem. Dříve mi to šlo tak, že jsem si stáhl na reply jakýkoliv den a zadal v Data Series např 300dní, tak mi to vykreslilo pěkně pospojováný graf bez gapu předchozích kontraktních měsíců a mohl jsem klidně backtestovat celý rok nazpět. Zkoušel jsem vše možné - odinstalovat data v db složce, přes restart instrument, ale zatím bez úspěchu.. Moc by mi to pomohlo, díky.

27142

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sejna

Ahoj tak jsem to testnul jak Ty a mě to normálně načte...třeba když dám od 21.2.2014 dozadu 400 dní tak vpoho.
Neděláš náhodou už něco blbě pri načítání dat ?.. přihlašuješ se před načítáním replay na data feed ?
Já jsem do toho okénka na spouštění dat v kolonce from : zadal 1.1.2013 a v kolonce to:klik levou myší vybrat go to...a tam jsem dal 21.2.2014 15:30:00 a vpohodě to načetlo !!??

nebo taky testni...tools/options/data/repair DB...nebo i reset DB !!
Potom restart NT a znovu se připoj na replay..
A ještě můžeš testnout....klik do grafu levou myší a dej ....reload all historical data. Ale to nevím jestli vůbec půjde.

Jinak asi neporadím ..držím palce :)

měj se.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To:Balian Zatím nic nepomohlo, ale při spuštění Ninji mi to hodí hlášku, že licence není ověřená a je to pouze free verze pro simulovaný trading. Tuto hlášku to hází právě ony cca 1-2 měsíce. Datafeed žádný nemám v blízké době se chystám otevřít účet. Ale dříve to šlo právě bez problémů bez datafeedu, stačilo pouze stáhnout den na Replay a pak nechat vykreslit graf. Tak teď nevím jestli to nemají nějak časově omezené a je potřeba licenci nějak resetovat..

27143

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sejna
Tak je pravda že já mám ostrý NT ...a co takhle udělat zálohu ( backup jestli nemáš) a odinstalovat NT přes ovládací panely+ vyčistit složku NT v dokumentech (odstranit)
Jít na stránky NT a znovu ji nainstalovat stím že na email Ti pošlou novou licenci a tu tam prostě foukneš a potom i tu zálohu.

ps. a ten data feed jsem myslel : file/connect/external data feed (pripojit se zde a potom teprve stahovat replay...ale to asi znáš že ?!...potom odpojit a připojit na replay)

Jinak replay data jsem už docela dlouho nepoužíval tak nemůžu říct jestli ze strany NT došlo k nějakým změnám v poskytování této funkce.Ale když jsem replay používal tak nebyl žádný problém....Jestli je tady někdo kdo stím má zkušenosti tak poraďte !!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Prosím vás páni, tieto replay data je možné sťahovať iba deň za dňom ? Nedá sa naraz stiahnuť dáta za celý mesiac/štvrťrok a potom si ich prehrať ? Pretože dosť by mi to ušetrilo čas, keby som vedel stiahnuť naraz celý balík dát, ako každý deň zvlášť. Ďakujem.

P.S. Potreboval by som dáta na corn (december 2013 a súčasný máj 2014)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...