Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader market replay - playback data


Lucínek

Doporučené příspěvky

Musis tam ES pridat zpatky rucne, zkusil jsem smazat a znova pridat, bez problemu. V instrument manageru, klikni na New (nalevo od Edit) a pak zadej vse podle screenshotu. Napravo kde jsou Exchanges zaskrtni Globex. Na URL se vykasli, tam nepis nic. Pak jdi na zalozku Misc a tam rozbal Symbol Map a zadej vse tak jak je na druhem screenu. .

26481

26482

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 224
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

XNetopyr

kdyz si v instrument manageru smazes neco tak to tam lehce dodas - viz ovladani NT
"delete" nemaze v default listu, do nej se da pouze pridat nebo odebrat sipkami.
obcas jsem si odlozil soubor NinjaTrader.sdf v adresari dokumenty/ninja.. /db
a pustil NT znovu - zalozil si novy s novym listem instrument,
pri preinstalaci se tento soubor nemaze.

introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pokud by měl někdo stejný problém jako já třeba i s jiným smazaným trhem, tak mi dneska ráno došla tato odpověd ze supportu -

Hello,

Thank you for your note.

To gain access to ES once again please reset your instruments with the steps I have provided below:
Disconnect
Tools
Options
Data tab
Reset Instruments
Restart NinjaTrader
Reconnect

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim, narazim na problem se stahnutymi daty u market reply. ninja trader mi je sice stahne ale vetsinou jen malicky kousek dne a jeste k tomu mimo obchodni hodiny, cca od 6:00 do 7:20. Vic ne. Nevite kde muze byt problem? Dost me to vadi. opravdu velmi zajimave, ke kupr. dne 11.11. mi ta data stahnul cela a v poradku.. (viz obrazek) muzete mi prosim nekdo poradit jak to vyresit? byl bych moc vdecen, protoze se na tom dost zasekavam..

26529

Link to comment
Sdílet pomocí služby

JanTchi Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zmaž ručne replay data: Documents\NinjaTrader
> 7\db\data
> Daj ich stiahnuť nanovo (L1 + L2)
> Skontroluj či ti sedia kontraktné mesiace (replay
> + na grafe/dome)
> malo by to pomôcť
>
> "Trh stejně jako Buh pomáhá těm, kde si pomáhají
> sami. Ale na rozdíl od Boha trh neodpouští těm,
> kteří nevědí, co činí."
>



tak tohle jsem udelal ale nepomohlo mi to. na jaky zdroj dat jste vy pripojeni?


Link to comment
Sdílet pomocí služby

no_one Wrote:
-------------------------------------------------------
> do available data se dostanes kdyz kliknes pravym
> na listu kde bezi market reply

Dobry, uz na to koukam. U me to je vzdy od 12AM to 11:59PM s vyjimkou dnu kdy jsem stahoval data pred pulnoci. Zkus stahovat jen L1, protoze L2 neni potreba, to je market depth. Pripojenej musis byt na External Data Feed pri stahovani. Predtim smaz adresar s datumem ktery stahujes pod db\data pokud jiz existuje. Jinak uz nevim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak fakt nevim. datum i cas mam spravne nastaveny, z adresare data jsem vsechno vymazal, ale vzdycky mi to natahne jenom hodinu, maximalne hodinu a pul, rano od 6 do 7:3O. nechapu.

pritom historickej graf si v pohode otevru treba pet let zpatky..

jak mam teda delat ten papertrading kdyz mi tohle nejde? je nejaka jina moznost?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Obratil bych se na podporu NT, oni pomuzou i kdyz nemas placenou licenci. Je zahada ze to zacina od 6:00 a ne o pulnoci, to samo o sobe uz je podezrely. Jina moznost asi neni, tohle musis nejak zprovoznit. A stahujes pres External data feed, jo? Ne pres Kinetick nebo simulated data feed. Jeste bych zkusil stahnout treba vcerejsek, kontraktni mesic 03-14 a zkontrolovat jestli se to stahlo cele, ale nemelo by to hrat zadnou roli.

Edit: jeste zkontroluj casovou zonu, nejen cas. Nejde jen o to mit spravny cas ale mit ho spravny coby vysledek pocitani casu UTC + kolik casovych zon jsi od UTC (napr. CR = UTC +1)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...