Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader market replay - playback data


Lucínek

Doporučené příspěvky

Jonny-Em:

ad logování obchodů) myslím, že toto nejde změnit - vždy při posunutí replaye se vám obchody smažou, tj. musel byste mít stále zaplý stejný replay a jet to v kuse..

ad historie) nevím, jak přesně funguje external data feed (jestli to jsou historická data uložená na serverech NT), ale každopádně by to mělo fungovat tak, že musíte mít kromě replay dat ještě samostatná historická data, která se vám při zapnutí replaye načtou..tj. zkuste se napojit na external feed a v menu-options-historical data manager-download- stáhnout data pro příslušný trh..ty pak najdete ve složce NT(C:\Users\Michal\Documents\NinjaTrader 7\db)..pokud se to podaří, musí se vám historie načíst..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 224
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

alipes Wrote:
-------------------------------------------------------
> zdravím, nejdou mi stáhnout data FGBL a ES.....
> 29.3.2013. žádný svátek to není. měl jste s tím
> také někdo problém?

Stahujes kontraktni mesic 06-13 nebo jaky? V tom byva zakopany pes. A jaka je chybova hlaska nebo symptom?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím všechny,

jsem naprostý začátečník a toto je můj první příspěvek. V první řadě velké dík autorům tohoto serveru a všem, kteří se snaží pomáhat nám začátečníkům a mají s náma trpělivost.

Poctivě jsem dva měsíce četl a studoval všechno co se dalo a naco jsem narazil a řekl bych, že půlka serveru financnik.cz mě ještě čeká :-). Ale nainstaloval jsem si před 3 dny NT7 a po shlédnutí všech videí o tomto programu jsem se dozvěděl,že můžu stahovat zdarma replay data. Chci se zeptat zkušenějších, jestli tyto data jsou kvalitní případně i ticková a mohl bych je použít při svém budoucím backtestování (že bych je začal pomalu stahovat)? Udělal jsem si i demo účet u Zen-fire, řekl bych, že predčastně, ale co už. Tak má druhá otázka je jestli je lepší data stahovat přes utilities - download replay data v NT7 a nebo se připojit přes zen-fire a stahovat přes něj historická data (nevím jestli má k dispozici i ticková). Nebo, kdyby měl někdo data pro trh NQ od začátku roku stahnutá a poskytnul by mi je, byl bych moc vděčný :-).

Díky předem za odpovědi a omlouvám se, že jsem se tak rozepsal, přece jen to je můj první příspěvek :-)

Přeju hodně zdaru všem začínajícím traderům, tak i zkušenejším!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

NoMoneyNoHappy: Nejdřív si musíš přes Tools - Instrument Manager příslušný trh dát do Instrument lists. Pak File-Utilities-Download Replay data a zvolíš si trh z Instrument lists. Pak zvolíš datum..bohužel to jde stahovat pouze po jednotlivých dnech. Když tě zajímá i hloubka trhu, zaškrtneš L1 i L2.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Prosím Vás :-)
pořád mi to nejde. když chci stáhnout do replaye třeba včerejší den, tak se musím připojit k external data feed, potom Download Replay data a tam zadat 3.10. 2013 a do políčka Name dám NQ 10-13?? Pochopil jsem správně, že se jedná o měsíc a rok? Ovšem pokud to tak udělám, tak mi to napíše chybovou hlášku, že "Error on downloading replay data: NinjaTrader data server does not support this instrument, no data available" .
Díky za jakékoliv reakce

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Čau lidi, mám podobný problém. Chci si například stáhnout v NT replay data na dny 25.,26.9.2013.
Středa (25.9.2013) je bez problému na TF 12-13. Čtvrteka (26.9.2013) nejde ani na TF 12-13 ani na TF 09-13.
09-13 se mi data nestáhnou vůbec, na 12-13 cena v grafu nereaguje na nic.
Předem díky za rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...