Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader market replay - playback data


Lucínek

Doporučené příspěvky

malý update k replay datům)

po neúspěšných žádostech uživatelů v předchozích letech o využívání běžných historických tickových dat k market replayi, kdy zaměstnanci NT toto i do budoucna spíše vylučovali, je toto nyní (zřejmě už delší dobu) na seznamu možných vylepšení NT..záleží pouze na tom, jak budou lidé tuto "schopnost" poptávat - prostřednictvím support emailů apod.

ve zkratce by to znamenalo odpadnutí nutnosti stahovat den po dni zvlášť, ale jednoduše stáhnout balík historických tickových dat a ta přehrávat..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 224
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

michal-admin: co to hlásí v Output okně? Jde to zkompilovat znovu bezchybně? Zkus také prosím ještě licenční klíč od úplného dema, ať zjistíme kde je zrada, někomu to i bez problému funguje, aby to bylo i pro ostatní.

Ono to sice trochu komplikované je, ale pokud se nejde jednoduše dostat ke zdroji dat, tak je to to nejjednodušší jak data do historie získat a nemuset se někde upisovat a posílat finance. Taky by demoNinja mohl mít vlastní funkci která to do historie z Replaye sama převeksluje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

Potřeboval bych pomoci ohledně account performance při backtestu.(market replay)
Pokud si přehrávám data a udělám v nějaký den obchod, tak se mi to normálně zobrazí v account performance ovšem když udělám obchod další den, zobrazí se pouze ten obchod a obchod z předchozího dne se mi smaže. Nevíte prosím Vás někdo jak vyřešit, aby se ukládali všechny obchody??

Děkuji za odpověď.
Lukáš.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Nemáte, prosím, někdo uložená Market replay data na ES za rok 2012? Nevím, jak stará data lze stáhnout přes Ninjatrader, ale s únorem 2012 mám problém. Četl jsem zde příspěvek ze srpna 2012 od Dentyho, že má něco postahováno. Pokud je to tedy ještě možné, mohl bys je Denty přeposlat dále?:-)
Případně, kdyby byl kdokoliv jiný ochoten data poskytnout, budu moc vděčný.
Díky moc,
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

xnetopyr:

problém může být v tom, že nemáte nastavený v grafu správný kontraktní měsíc..v NT nejde takhle dozadu myslím kontraktní měsíc přidat mezi instrumenty, ale lze to obejít přenastavením času na počítači na rok 2010, spustit NT, přidat si kontraktní měsíce a čas pak opět změnit..

michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím všechny,

po delší době jsem zkusil paper s přehrávanými grafy v NT a bohužel jsem narazil na pár problémů, které se mi nedaří vyřešit.

Do Account performance se mi zobrazují pouze obchody z aktuálně otevřeného dne (grafu). Jakmile ho zavřu a otevřu si jiný den na přehrávání, všechny statistiky Account performance se vynulují.

V menu Account performance samozřejmě nastavuji od-do tak, aby zahrnoval oba dva (nebo více) dní, které jsem si přehrál.

Zároveň když už vyzvídám rady, bych se rád zeptal, jestli je možné zobrazit v minutovém formátu např. 10 dní po sobě. - aby bylo možné na např. hodinovém TF vidět historický vovoj trhu. (pzn.: mám stažená data z external datafeed)

Mohu prosím někoho zkušenějšího požádat o rady? Moc by mi to pomohlo.

Díky moc,

Jonáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...