Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

NinjaTrader market replay - playback data


Lucínek

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 224
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dejvo:

první zhruba polovinu měsíce se to ještě neobchodovalo takže tam žádné volume nenajdeš, pak už jo - a to v době kdy všichni profíci rolovali z kontraktu 03-12 na 06-12 protože ten první měl těsně před expirací. Na expirační den je určité pravidlo - tuším 2. pátek v měsíci ale přesně to nevím a zatím mě to moc netrápí (sleduji volume a Ninja to v reálu hlásí předem) a dá se to dohledat u specifikace kontraktu na příslušné burze.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Darkarcer:
File-Connect-Kinetick End of Day (Free) do Replaye nenahraje nic. Leda že by sis od nich data zaplatil a tím získal vlastní Login.

Pokud se v tom ale topíš, pak začni
tady(td)
www.financnik.cz/forum/read.php?31,194698

potom nejdříve raději s Replayem, tam máš od verze 7 data úplně zdarma viz odkaz tamtéž a není nutno si je od někud samostatně nahrávat a ztrácet tím drahocenný čas. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj, asi mně odkážete na minulejší příspěvky, nicméně momentálně nemám času na pročítání fóra a předem mnohokrát děkuji za rady.
Jde se o to, že chci backtestovat a papertradovat trh na který se chci zaměřit, a to ER2. Mám nejnovější Ninja, čili 7.XX a jsem napojený na účet zen-fire. Bohužel pokud se k zen-fire připojím, což proběhne ok, nenastavím požadovaný trh - respektive se mi objeví okno, kde má být graf, ale není zde ani čárka. Dle videotutoriálu se také nedá moc nastavovat, jelikož prostředí nového NinjaTraderu je v tomto nastavení jiné.
Vracím se po dvou letech ke komoditám, kdy jsem v minulosti hodně času věnoval studiu a navštěvoval kurzy finančníka.
Nicméně kvůli neustálým komplikacím (alespoň pro lamu jako já) s nastavením software jsem se k testování nijak výrazněji nedostal.
Ještě jednou všem mnohokrát předem díky za reakci.
Štěpán

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim pratele,
jen me napadlo, ze jsem nebyl schopen najit zadny archiv s daty od NT pohromade a stahovat je po jednom dni mi naladu nezvedlo, takze po tom co jsem si timhle martiriem prosel sam (a nepral bych ho ani nejhorsimu nepriteli )(td), mam data pro ES, presne 03-12, 06-12 a 09-12 do zhruba 10/08/12. Jedna se o L1 i L2 tak pokud by mel nekdo zajem muzu to nekam povesit.
S pozdravem Denty

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím měl bych také jeden dotaz na range bary.Momentálně backtestuji periodu range bars 15 na trhu TF n Ninja traderu 7 ,jako šablonu mám FINWIN a můj problém je že se mi cci nezobrazuje celé ale třeba až po hodině od otevření trhu.Přikládám ukázku.Zajímalo by mě jestli to může být nekvalitními daty nebo nastavením.Děkuji za radu.

20520

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Indikátory se vždy začínají čmárat až 21. barem, takže na hodinovém grafu to trvá 21 hodin, na minutovém pak 21 minut (delší indikátory se sice taky začnou čmárat, ale jejich správná hodnota platí až po správném počtu jeho intervalu).

Nezbývá tedy než začít dříve a replay pustit na 500x, nebo si předchozí nahraná data z Replaye buď nahrát od brokera, nebo transformovat do historie z Replaye:
(td)
www.financnik.cz/forum/read.php?23,163488,213495#msg-213495 .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Jiří S.

zdravím,

pokouším se transformovat do historie z Replaye podle vaší strategie TickExport a vše jasný až do:

"zkontroluji zda se na Céčku v kořenové složce začne vytvářet soubor s vyzobávanými daty"

Kde se ten soubor přesně vytváří a jaký má formát,nemůžu ho nikde najít?
(až po tuhle fázi vše funguje podle postupu)
děkuji za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...