Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Intradenní obchodování


vlastas

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 525
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

K samotnemu paper tradingu pouzivam interaktivni java grafy na www.tradesignals.com jsou free, ale je nutna registrace pres mail takze cca 2min cekani a jedes.. jsou hodne pouzitelne protoze jsou v jave takze se s nima jde ruzne hybat, je tam milion iindikatoru opravdu doporucuju, jedine minus je ze jsou zpozdena ale to je pro paper trading bezpredmetne ;)

Co se tyce historickych dat k backtestingu tak ted znam a pouzivam jen zdroj dat pro ES trh.. najit zdroj pro YM by ale nemel byt problem..

Intradenni data zdarma pro ES najdes tady www.fin-rus.com/analysis/export
Ja si je exportuju treba v textaku a pak si je naimportuju do excelu, je to jednoduche jediny limit je ze excel
zvladne "jen" nejakych 64k radek :D zkousel jsem je importovat do Amibrokera ale trosku mi to haprovalo...

Pokud planujes papertradovat ES popripade YM trh muzes se ozvat treba mi na icq , sikne se dalsi nazor na pitvani trhu atd... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji a omlouvám se, připadám si tak trochu jako..... Snažím se najít něco, na čem bych si dokázal vyzkoušet a natrénovat pozdější obchody. Prostě se učím a tak občas šlápnu vedle :o) Mám na to talent :o)

Pro PitBosse - ICQ 319 919 758 - budu rád když si s někým promluvím

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím pánové,

já už nějaký čas používám k ID obchodování ES platformu BEST, kterou nabízí třeba Harpoon Capital. Mně osobně perfektně sedí jak ta platforma, tak tenhle trh. Dostanete demo 50000USD a živé grafy zdarma. Ale nečekejte zázrak. Graf je silně primitivní a nehrozí ani žádné indikátory. Já indikátory vůbec nepoužívám, takže mi to nevadí a nějaký čas už dokážu na tomto trhu mírně profitovat. Ale opravdu mírně. Při ostrém obch. bych se pravděpodobně dostal do mírného mínusu z psychických důvodů. Ale pokud si opravdu chcete vyzkoušet ID v reálném čase a mít před sebou i nějaký graf, trh sledovat jak se chová, je to myslím ideální. Můžete do toho zírat jak dlouho chcete. Zjišťuju, že to má opravdu určité specifika a dá se zřejmě ten trh v omezené míře prokouknout, tak jak radil Tomáš. Za čas to chce určitě placená data a kvalitní grafy.

Bohdan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás, scalpinisté,
maličko se zabývám výše uvedeným "sportem". Mám dotaz na Ty z Vás, kteří již "střílíte" ostrými náboji. Kolik kdo a u koho platíte za živá data=charts a quotes? Já používám fsXtra od FutureSource. Je to špičkový systém. Za platformu a burzu CME platím 125$/měsíc. Doporučíte mi něco lepšího, či levnějšího? Děkuji Vám za info a přeji happy trading SNIPER (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro to zkoušení intradenního obchodování se dá kromě tohohle BEST Direct od PFG použít taky jejich žhavá novinka BEST Direct FAST, která mi přijde daleko vychytanější - obsahuje spoustu indikátorů a kromě běžných intradenních grafů OHLC, candle... má taky vestavěno několik typů Woodyho CCI grafů o kterých se tady někdo už zmiňoval. Poskytují free 30-denní trial (aspoň myslím - teď si nejsem jistý jestli to není jen 14 dní), který na rozdíl od toho staršího BESTu se mi nikdy nesekal a reagoval skvěle. Ukazuje ti to okamžitý stav účtu, můžeš si nastavit výši komisí atd. Je fakt, že jsem to zkoušel zatím jen asi dva týdny, protože pro mé začátečnické potřeby má až příliš mnoho nastavitelných hejblátek, s nimiž jsem si zatím nedokázal poradit spíš kvůli času a mé mizerné english :) . Jako určité mínus vidím snad jen to, že grafy začínají až v okamžiku, kdy se zaloguješ, takže nevidíš předchozí průběh dne - možná se to tam někde dá přenastavit ale viz předchozí věta ;). Já jsem to řešil tak, že jsem měl současně puštěný graf z toho staršího BESTu nebo intradenní graf např. z Futuresource.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To je normální nabídka a poptávka s počtem kontraktů. Graf občas nejde rozchodit, musíte to zkusit několikrát. Když zmáčknete chart, tak naskočí černé okno, kde by se měl graf objevit. Počkejte chvilku a pokud nic nenaskočí, zmáčkněte "+" (tu lupu). Mně se to většinou probere. Ale někdy to musím zkoušet víckrát, občas to i všechno zaklapnout a znova tu platformu pustit.

Bohdan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Z toho mám obavu. Ale nečekal bych, že to může být tak drastický. I když mám za sebou akcie a dostal jsem na začátku taky pěkně za uši. Díky za info. Já můžu dopadnout ještě hůř. Nepoužívám indikátory a moje obchodování je postavené na dvojitých vrcholech, podlahách a S/R, retracement úrovně a hlavně na krátkých korekcích, které trefuju s dost velkým úspěchem. Ale to je silně o psychice. Stačí, že mě něco vytočí a celej den je v háji - můžu se jít opalovat. Až do toho dám prachy, začnu myslet jinak a tradááá. Nevím, jak se tomu vyhnout. Bez zkoušky nezjistím co se stane. Taky už jsem přišel na Ukrajině o spoustu peněz, tak budu muset zřejmě i tady něco obětovat. Mám obavu, že to jinak nepůjde. Teorie je jedna věc a praxe druhá.
Nejlepší by bylo, kdyby nám nikdo neřek, že jedem naostro. Ale to je opět jen ujetá teorie. :D

Bohdan

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...