Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Intradenní obchodování


vlastas

Doporučené příspěvky

prvni den jsem dosahl profit 600 $ skalpovanim ,pres noc mi tam naskocilo dalsich 1400$, tak jsem zacal obchodovat s celym 50k $ simulacnim uctem a dalsi den vydelal 6 500 $, to mi prislo podezrele tak jsem snazil jit cilene do cervenych cisel a behem tri dnu jsem projel 60K $ ucet, takze straty samozdrejme byli take, zalozil novy a od te doby se to snazim vest trochu seriozne stop lossy nastavuji na 3-5% z 10 000$ profit target si nastavuji na minimalne 75 $ z jednoho kontraktu, kdyz tam nevidim svoji pozici pro vstup tak nevstupuji do obchodu.
kdyz to trenduje tak posunuji profit target ,pouze me zajimalo jestli je euro vhodne k obchodovani pro ovacka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 525
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Pokud jde jen o to, jestli je EURo vhodné pro nováčka, tak odpovím, že nevím. Většina začínajících obchodníků tady, sice preferuje pro začátek mini DJ, ale pokud Vám EURo sedí, proč ne. Jinak většina z nás tady postupně přechází, na doporučení Tomáše, na mini Russell 2000. Já jsem EURo občas obchodoval dopoledne našeho času a nějak se mi nedařilo nic moc vydělat. Ale je to systémem. Na EURu to chce trošku jiný přístup na je taky dobrý sledovat fundamenty.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Myslím, že když si pořídíte live data a budete do toho pár měsíců zírat, k tomu případně absolvujete kurz finančníka na ID, kde je vše, co budete v začátku potřebovat popsáno a dostanete přístup do vlákna ID, tak to bude to nejlepší, co můžete pro začátek udělat. Na zbytek stejně musíte přijít postupně sám. Osobně si myslím, že je to otázka času a zkušeností, než studia nějaké knihy (vyjma psychologie). Na tu bych se zaměřil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim Joseph,
intraday se dá sledovat a trochu i testovat např. na futuresource.com či tradesignals.com (na to jsem koukal asi 4 měsíce). Data jsou zpožděná a vykreslují se vždy celé bary daného timeframe, tedy nevidíte tickové pohyby uvnitř baru. Obdobný dotaz už tu byl mnohokrát, včetně odpovědí (jak co nastavit, specifické označení kontrkatů apod.). Proto zkuste funkci: Vyhledávání.
hezký den
db

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...