Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: 23 rad a tipů jak zaručeně NEvydělat na burze peníze


Doporučené příspěvky

ještě upřesnění k "zruinování" účtu. možná šlo o mírně nepřesnou formulaci. hlavní myšlenkou ale bylo, aby jsme automaticky nepočítali s tím, že uspějeme.(účet zruinovali i později velmi úspěšní obchodníci). jak se říká nedělejme účty bez hostinského (a tady je spravedlivým hostinským až delší doba live). jinak statistiku beru dle osvědčeného principu 10:90
10% lidí ovládá 90% majetku
v tradingu uspěje cca 10% lidí (poctivý backtest a paper je podmínka nutná, ne však postačující)
během 10% (někdo uvádí 20%) pracovního času vytvoříte 90% (80%) výsledků /u mně platí ty první hodnoty:)/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 65
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

pekny clanek Petre,

skoro bych chtel napsat, skoda, ze jsem si ho neprecetl driv a neusetril tak par tisic dolaru "skolneho".
Ikdyz nepochybuji o tom, ze bych se stejne musel presvedcit o vsem na vlastni kuzi... ono neni az tak naskodu "nabit si cumak". Platilo to pro mne i v mem predeslem podnikani a naucilo mne to, ze nejdulezitejsi vlastnost uzce spjata s uspechem je vytrvalost. Opatrnost vas pak prinuti budto to vzdat nebo se zamerit na to dulezite (vas obchodni plan a ovladani emoci) a ten zbytek nechat pro ty ktery vam jednou mozna zaplati dum, auto a dovolenou - samozrejmne, kazdy rok jinou... :)

PETABIL

Success is never coincidence

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...