Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TF-E mini Russel 2000 PA system


Gladiator028

Doporučené příspěvky

zadnou chybu nevidim... i kdyz ja priblizne v tom miste sel short, mel jsem STOP prikaz a najednou slysim exekuce, svice jako krava, k tomu slip 3 ticky :). Pri pohledu na vyssi TF me ale bylo jasne, ze pokud neprijde razantni pohyb bude otocka, takze jsem posunul na BE a tam to skoncilo...

Ten druhy obchod pekny....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Taraka Napsal:
-------------------------------------------------------
> tak dnes vcelku pekny chopik... priznam se, ze
> jsem to tak trochu predpokladal... zajima me vas
> nazor hlavne na prvni obchod... i kdyz jsem tu
> situaci tusil chvili po vstupu a pritahnul SL,
> abych zmensil pripadne skody (coz bylo dobre, bo
> vysledna ztrata byla polovicni), vyskocil nekdo z
> vas z toho obchodu driv? a tim nemyslim driv
> vyplneny SL... ale driv jako jeste s nejakym
> ziskem nebo aspon na nule
>
no muj nazor na ten prvni obchod tam je prilis momenta co se tyce jednotlivych bar. take jsem na to koukal, ale NQ mi zrovna nadeloval ztratu a nemel jsem na to kapacitu. Ted jsem v tf short tak se pak rozepisu co tim myslim.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

chtel jsem tim rict to, ze kdyz jsem na to koukal tak samozdrejme hodne 2 sided market, ale ta noha dolu, ktera vytvorila double bottom 9tvuj vstup) in 2 sided market, byla v porovnani s docasnymi legs nejsilnejsi ( no overlapping, 1520 big shaved bar, 1522 no overlap shaved top and small bottom tail pak doji, ktera znacila 2 sided market a pod ni jsem take zvazoval vstup, ale byl by to jenom scalp (pro me), a ta dalsi bar byla taky silna bear shaved top a bottom a kdyz jsem jak jsem psal porovnal tuto nohu z dosud s ostanimi legs tak jsem potreboval vice bull a nebo min bear strengh toho momenta dolu tam bylo hodne.
1518 bear doji (not strong 2 legs up, 2 sided, double top, ema gap bar)
nevzal jsem to jenom proto, ze jsem ve stejny okamzik lezl short do nq

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet:jjj dobre jsi odhadnul, ze kdyz neprijde po prurazu hned dalsi pohyb dolu, nebude to tak ruzove, good job (tu) ja na tom svem SL chytil taky slippage 2 ticky/kontr. a to jak se po takovem breaku ten trh na petniku zastavil, bylo celkem dost napadne a obrat to naznacilo velmi pekne :)

to a-friend: dik za nahled :) jak jsi nakonec skoncil s tim shortem na NQ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Klepino: no ten prvni vstup byl celkem silenost uprostred niceho proti s/r... ale vyslo by to, kdyby... :) ale druhy nadhera.. taky jsem na to koukal... ale jak jsi sam videl, zadna vyznamna S/R v tom miste nebyla, tak jsem tam nechtel lezt jen na zaklade lower tf DB... no nakonec by to byl hodne pekny vstup, ale proti tak silnemu trendu + bez s/r se mi do toho rozhodne moc nechtelo :D ja jsem celkem spokojeny, ze jsem si nenechal vybit SL na tom shortu z 1130 :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Neni to chyba primo , ale spis nepresne naprogramovane, postupne vychytavam chyby :). Mam naprogramovane sipky, ktere se mi automaticky vykresluji, a dva patterny jsem mel podobnou barvou a proste jsem si spletl patterny.. Samozrejme bych ten pattern rozpoznal visualne i sam, ale bylo to v rychlosti a trh mi utekl...

Sel jsem long na YM, tam PT,, na TF-ku mi ten long prave utekl....

Jinak tvuj styl obchodu se mi libi, tak az budu mit cas, zkusim backtest, dobra inspirace :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Sinuhet: tak vcera jsem oslavoval 8 dni bez chyby a dnes jsem jich nasekal hned nekolik a to pekne stupidnich... -jednou jsem signal nevzal v miste a case kdy mel jeste smysl... -pak jsem udelal chybu pri vyhodnocovani sanci u prvniho real obchodu -druhy obchod nesplnoval pravidla z hlediska potencialu ani toho co jsem si pred seanci planoval -treti obchod nesmyslny nastup na tretim testu urovne, ktera byla zrala na zlomeni (vysvetluju si to tim, ze jsem poprve i podruhe u te urovne zavahal a chtel jsem to "napravit" = hovadina) -ctvrty obchod jsem najednou dosel presvedceni, ze mi trh jen vytuknul SL a na dalsim signalu okamzite naskocil long absolutne ignorujic fakt, ze trh udelal nove denni low na ctvrtem testu toho low... wtf?? jako bych dnes obchodoval zas poprve v zivote :D tak trochu blackout day...

28377

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,
vypadá to, že i Taraka má své dny, já jsem dnes neobchodoval, v pre-marketu na NQ jsem viděl, že má trh problémy se zónou 3718-3720, pod kterou se dostal po obědě, pak ji prorazil hned po open nahoru, ale vzápětí byl sražen jednou velmi silnou medvědí úsečkou zpět pod zónu, nato se hned vzchopil a prorazil ji zpět nahoru a pak už jenom rostl do oblasti cca. 3735 pěkné high na 30ti minutovém tf, odkud se zase zhroutil zpět pod zónu 3718-3720, aby se zde zase vzchopil a jel nahoru, tento typ dne, kdy se obchoduje v range cca 20 bodů, ale trh přechází S/R zóny je jeden z nejnebezpečnějších, akceleruje v místech, kde to člověk čeká, ale vyhazuje na SL, otáčí se zdánlivě "nikde", i když to high na 30 min tf jsem skvěle identifikoval, je teprve začátek měsíce, moje profity přicházejí až v druhé polovině měsíce, nevím čím to je :), není všem dnům konec, dneska jsem zůstal mimo trh a udělal jsem dobře :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Taraka, pěkný zkrat. Znám to moc dobře... :) Pro to je ideální si zkrátka stanovit max. počet ztrát na den a přes to nejede vlak. Třeba já končím už po dvou ztrátách. Vím, že pak už to pro mě nemá hlavně z hlediska psychiky cenu. Max. si dovedu představit ty tři ztráty za den bez jediného zisku. A i tak už to zavání tím, že alespoň nějaký obchod by nebyl zcela dle OP, na což zase navazují další zkraty.. cipinek, nevím, jestli koukám na stejný trh jako ty, ale už si nedovedu představit o moc lepší respektování SR úrovní než to, které se odehrálo v prvních 2,5 hodinách...

28386

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...