Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

FX trade-book


saqe

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 256
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

LukasD.

momentálne pre pozičné obchodovanie denník funkciu nemá. Pre upresnenie, ak je pozičným obchodovaním myslené to, že v denníku je otvorených súčasne niekoľko "neuzavretých" obchodov a možno ich zatvárať striedavo tak, ako v reálnom trhu, tak táto funkcia je pripravovaná v novej verzii.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, nemohl by být tento deník znova uploadován? Velmi rád bych si jej vyzkoušel a rozhodně by se mi hodil.

Velmi oceňuji a vážím si práce, kterou jste do toho projektu museli vložit. Ono to není jen tak ... (tu)

PS: Je skvělé, že se na tomto fóru najdou lidé ochotni pomoci a usnadnit to jiným.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdaravím,
měl bych dostaz ohledně nesrovnalosti s počty obchodů. Provedl jsem backtest za půl roku s 96 obchody a v listu MAE-MFE poslední tabulka "počet ziskov, strát...." nastavím počet obchodov a výsledek je zobrazení počtu obchodů na časové ose. Když sečtu všechny obchody v zisku s obchody ve ztrátě vyjde mi číslo 87. nevíte někdo čím to?

Děkuji za rady.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ladousek,

ako "zmizne", celý stĺpec ? Ak máš na mysli, že sa nezobrazí cena vedľa v bunke, tak to je správne, pretože zadávaš svoj vlastný PT, takže ten druhý sa vypne. Počíta sa ten, ktorý je prioritne nastavený v poradí - vlastný PT pip/tick, vlastný PT cena, pevný PT podľa globálnych hodnôt. Voľný PT cena nefunguje pri MM2, tam sa počíta podľa nastavení pri tomto MM.

PS: Nekomunikovali sme cez mail ? Ak sa mýlim, tak sorry, možno to je niekto iný :D.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...