Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Parezart - nejde to.
HTC D2 jsem si před 3 lety kupoval hlavně proto, abych tam měl MT4. Doma v několika demech i na ostrém účtu mám samozřejmě stovky indikátorů, ale věř mi nebo ne, když jsem udělal někdy bejkovinu (blbě vstoupi nebo vystoupil) a večer, nebo ve chvíli volna kouknul na mobilní mt4, bylo zpravidla vidět, že to byla hloupost.
Co tím chci říct? Jednou zjistíš, že obchodování je skutečně víc v jednoduchosti, než v sebelepších indikátorech.

Jsou Vánoce, tak to neber jako nějakej rejpanec, ale radu k nezaplacení. Já samozřejmě na ty stovky indikátorů občas taky kouknu, ale střídávám je a sbírám i stále nové - zkušenost s nakoukáním trhu a jednoduchými základními indikátory + morálka a plán = k nezaplacení.

Hodně úspěchů!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

kviido,Volf
ďakujem za odpovede, ale stále mi to nefunguje,keď to pretiahnem nainštaluje sa to do grafu pretože v tej roletke pri indikatori nemám možnosť inštalovať na first indicators, sú tam len možnosti:close,high,low,median price,typical price,weighted close,kde robim chybu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj šikovnější uživatelé,
nedávno jsem přešel jsem k MT4 - tak se předem omlouvám za triviální dotaz, který zde možný byl řešen (ale nenašel jsem).

Jde uzavřít část pozice odloženým např limit příkazem?
Nemůžu na to přijít - funguje mě to pouze za market.

Dík za pomoc.
PETr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Myslím si, že ne. Když se podíváš na funkci [bold]OrderClose(Ticket, lots, LimPrice, ...) [/bold], tak tam jako vstupní parametr se zadává číslo příkazu - Ticket. Ale funkce [bold]Ticket=OrderSend(Symbol, OP_LIMIT, Lots, PriceLimit, 0, ...) [/bold], pomocí které se zadávají Limit a Stop (i market) příkazy, tak ta naopak vrací číslo příkazu - Ticket. I když v případě FIFO by to mělo jít, tak si myslím, že tohle je omezení Metatraderu. Tak že ani ručně, ani AOSem to nezvládneš. Nevím, jak je řešený Metatrader 5, tam to možná jde, ale o něm nic nevím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...