Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

Ikluka
Zastav si graf a klikni pravým na myši. V seznamu ukazatelů si vymaž co tam nechceš a je to.
Pokud chceš při vizualmodu mít graf podle svých představ, v klidu si nastav takový graf (seznam indikátorů, hustota grafu...) a ulož si jako šablonu s názvem "Tester.tpl".
Při každém otevření testů to budeš mít podle svých představ.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Dobrý den,
mohl by mi někdo poradit jak v MT4 na demu u admiral, můžu v průběhu dne nějak zablokovat případně odblokovat pohyb minutového grafu, když se chci podívat na průběd ceny zpětně? Jedná se mi o to, že bych si chtěl udělat printscreeny určitých obchodních formací, které už proběhly a potom zpět odblokovat tok online dat, aby se dál načítala.
Zatím to dělám tak, že si počkám na víkend, kdy se EUR/USD nehýbe a ukládám zpětně, jen nevím jak to udělat takříkajíc za chodu online dat. Chci maximálně využít takto získaných dat, dokud mi nevyprší demoúčet.
Předem děkuju za nápad
zdravím a přeju úspěšné obchody


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Všechny demo účty otevřeny v obchodním systému Admiral Markets AS jsou identické s podmínkami obchodování, které jsou poskytované naší společností pro reálné obchodní účty. Demo účty jsou bezplatné a nelimitované časově. Máte možnost vytvořit si neomezené množství demo obchodních účtů a získat tak zkušenosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...