Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj zdravím všechny přítomné,
prosím o radu. Nemůžu to nikde na foru ani jinde najít. Jedná se o to, že jsem si do MT4 nahrál jen tak na zkoušku nějáké AOS...když v Mtečku "natáhnu" AOS do grafu tak se v pravém rohu objeví název toho AOS a pak ještě jeden symbol za tím...moje otázka zní co jednotlivé symboly znamenají, protože mně ty AOS nějak nefungují...symboly jsou: smutný smajlík, smajlík s úsměvem a nebo křížek...Děkuji mnohokrát za případné vysvětlení :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Smajlík ti říká, jestli jsi povolil AOS nechat pracovat.

Smutný - nepovoleno (tento jeden AOS)
Veselý - povoleno (tento jeden AOS)
Křížek - nepovoleno (všechny AOS v MT)

Pokud jsi na okně s AOS tak zmáčkni F7 a na první záložce (Obecné) je zatržítko "Umožnit obchodování"
Smajlík se zasměje

Nahoře na liště (cca pod Nápovědou) musíš mít "Zapnout strategie" ZELENĚ
Pokud to máš Červeně - jsou vypnutý úplně všechny strategie v MT, a potom tam máš místo smajlíků křížek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

to evo:

-stáhnout a nakopírovat do c:/program files/metatrader/experts
-spusť MetaTrader, pak spusť MetaEditor
-v MetaEditoru klikni na File, pak Open a najdi ten stažený soubor a dej otevřít
-otevře se ti okno a vněm bude napsaná ta strategie, v horní lište klikní na Compile
-zavři MetaEditor a v MetaTraderu v levé části, okno navigátor, složka strategie - tam by se ti měla zobrazit
-teď už stačí jenom přetáhnout z okna navigátor do grafu a měla by fungovat

S tím PT ti neporadím (neumím programovat) zkus se optat někoho tady na fóru jestli by ti ho z tama nevymazal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj
děkuju Kubule i Kvidovi
stáhnul jsem Mauro Trailing
Rád bych poprosil někoho, kdo s tím má zkušenosti jak v Mauru nastavím stoploss 5 pips a ostatní parametry tak aby zůstal jenom ten stoploss.
Protože při každém otevření MT4 mi tam zůstanou hodnoty, které jsou stejné jako když jsem to stáhnul.
Moc děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to kvido:
nastavím SL 5 pips, naskočí 5 pips, ale když chci uskutečnit další obchod, tak je tam zase SL 100 pips, a znuvu musím zaškrtnout políčko umožnit obchodování, jak to mám uložit, aby tam ty hodnoty byly uložené i pro další obchody a i pro dalším spuštění MT4.
Moc díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Děkuji už to běží
ale, když vstoupím do obchodu a pohyb pokračuje stále opačným směrem, tak se mi stoploss vůbec neaktivuje, jak Mauro trailing nastavit aby se stoploss aktivoval hned po zadání obchodu? Nezávisle na tom, jakým směrem trh pokračuje.

Moc děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pár poznámok ku nastaveniu Maura:
Ak chceš mať vlastné nastavenie, musíš ich prepísať v Meta editore. Nájdeš ho v hornej lište platformi. Potom keď aplikuješ Maura na rôzne menové páry bude už s Tvojími parametrami. Aby sa Ti aktivoval SL podľa Tvojích požiadaviek musíš mať asi tekéto nastavenia:
Stop lots pip : 5
Take profit pips 10 - 200
Trial pips: 5
Trial starts after.. :false
Ďalej samé 0, rsp. false
tsl divisor :0,4
Dúfam, že som pomohol.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...