Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

Jarda101 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nepodařilo se mi najít způsob, jak nastavit alert,
> který by se spustil v momentě kdy se aktivuje
> vstup dle vybrané strategie na vybraném
> instrumentu. Můžete někdo poradit? Díky.
>
> Jarda


Caw Jarda

Expert advisor sa umiestnuje do 1 instrumentu. V nom bezi kod cyklicky na pozadi. Ked advisor otvara obchod, vykonava v kode prikaz [bold]OrderSend [/bold](otvorenie obchodu).
Staci ak pridas zan na nasledujuci riadok prikaz [bold] Alert("Toto je retazec ktory sa vypise ako alert"); [/bold]
-v strategy testeri ak si nechas Visual mode, tak ti to bude vyhadzovat alerty (dobre na odtestovanie :) ked budes testovat danu strategiu

Pozn. ak mas v kod viac OrderSend (rozne taktiky, rozne smery obchodu), pridaj alert za kazdy z nich.

Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Dobrý den. Měl bych dotaz ohledně strategie. Je to klasický Break Out systém s vlastními úpravami. Přesun na BE je aktivován ihned po splnění podmínky při buy rozdíl aktuální cena - nákupní je větší než nastavený BE. Já bych potřeboval, aby se mi tato modifikace příkazu mohla aktivovat až za určitý čas.

Na příklad. Aktivuje se pozice BUY a BE bude nastaveno na 20 pips. Během 5 minut bude BE dosažen a SL se posune na vstupní cenu. A já od toho potřebuju aby to posunutí na vstup nemohlo udělat dříve než určitých X minut po aktivaci příkazu. Pro jistotu přikládám podmínku.

if(OrderType()==OP_BUY){
if(High[0]-OrderOpenPrice()>=BreakEven*Point && OrderStopLoss() OrderModify(OrderTicket(),OrderOpenPrice(),OrderOpenPrice()+BEbonus*Point,OrderTakeProfit(),0,Green);
Sleep(1000);
}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý deň. Vedel by mi niekto pomôcť s importom dát do meta tradera 4 ? Aký vstupný formát potrebujem. Mám data cien elektriny ale tie nemajú OHLC ale iba jednotná cena za hodinu. Chcel by som ich naimportovať. Stiahol som si free meta trader ale neviem ako ich tam naimportovať a hlavne aký format má mať vstupný súbor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • 2 týdny později...

Zdravím.
Jde nějak dostat historii MT do grafu MT?Ne že bych byl tak úplně línej,ale pomohlo by to.
Člověk by to nemusel zakreslovat ručně.Nebo třeba při obchodování.Když dám příkaz tak ať se zakreslí šipička,když SL tak další.Nějakej takovej prográmek.Nemůžu nic najít.Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Dobrý den měl bych takový dotaz co se týče alarmu v metatraderu.
u AOS je zde vcelku vysvětleno jak postupovat když chce člověk naprogramovat alarm u signálů, které mu dá jeho indikátor.
Avšak já AOS neobchoduji a proto bych se chtěl zeptat zda - li lze alarm u indikátorů nastavit i u běžného ručního obchodování.
Tj například mám Indicator standard deviation období 20 (na forexu EURJPY, M15) a chci aby mi přišel email nebo zvukový signál vždy když překročí hranici 0.158

Předem děkuji, a doufám že jsem to tu na fóru skutečně někde nepřehlídl

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

tradeke Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravim traderov, pouzivate niekto range bary v
> mt4? Akurat to testujem, na eur/usd ale by ma
> zajimali vase skusenosti... Mam range bars 8. Mate
> s tym niekto skusenosti? Vdaka

Ako tam tie rangebary vlastne zapnem hladam to hladam ale neviem to najst.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...