Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Zdravím,
mám si myslím celkem jednoduchý dotaz pro někoho, kdo se trochu víc vyzná v modernějších jazycích jako C/C++ / C#, VBA (ani sám nevím, jak a v čem se tyto programy liší s ohledem na použití, ale to je teď tak trochu mimo):
Potřeboval bych nějakou utilitu (asi knihovnu s jednou funkcí), kterou bych si začlenil do mého kodu v MQL, představa je taková, že bych se odkázal na fci. uvnitř knihovny, předal parametr - řádek, sloupec v excelu a fce. by mi vrátila hodnotu z buňky.

Je tu nějaký programátor, který by s tím pomohl? Díkec moc velikej!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Znáte někdo indikátor do MT4, který by dokázal měřit něco takového, jako je energie trhu? Myslím tím třeba to, jak často se změnila cena v určité svíčce, popř. ještě filtrované velikostí svíčky. Myšlenka, proč to může být zajímavé, je následující. Pokud trh dojde k S/R úrovni a je líný, pomalu se mění ceny a vytváří se malé svíčky, tak proražení S/R úrovně bude pravděpodobně falešné (pokud zrovna v okamžiku proražení budou zveřejněny důležitá data, tak to pochopitelně neplatí, ale to pak již trh nebude líný). Pokud trh dojde k S/R úrovni a je nervózní, ceny v rámci svíčky se rychle mění, tak pravděpodobně dojde k proražení.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

Dobrý večer. Rád bych poprosil o radu. Při testování jedné EA jsem si rozhasil historická data. Tak jsem šel do historie s tím, že vymažu ty špatná data a natáhnu data nová. To nepomohlo, ani vymazání souboru hist. dat ve složce metatraderu. Tak jsem odinstaloval celý metatrader s vymazáním uživatelských dat... do čisté instalace jsem se zalogoval s původními přihlašovacími údaji k demu. Po přihlášení se mi opět natáhla všechna původní data. Veškeré EA, indikátory a templaty které jsem měl předtím nainstalované. Připomínám že ve složce experts mám jen EA které jsou součástí základní instalace ale bez probémů mohu backtestovat strategie které tam prostě vůbec nejsou. Nejde mi to na rozum.. Ani žádná data k MT4 v jiných složkách jsem nenašel.

Má otázka je jak docílím opravdu nové, čisté instalace tak, aby mi po spuštění MT4 natáhl znovu data od brokera?

MT4 Built 500, Win 7 64 bit.

Děkuji za možné návrhy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky. Instalace do nové složky sice vyčistila MT od všelijakého bordelu co tam nemá být ale historie pořád zlobí... Načetla se mi jen od začátku 2013 přičemž v předešlé instalaci mi broker poskytl data od konce 2011 tak nevím kde je chyba.. asi seženu na testování nějaká offline data a tohle řešit nebudu!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hledal jsem nějaké indikátory a také LSMA do grafu tak jak je popsáno v systému FINWIN tak snad pomůže a pokud už to tu je ta se omlouvám .

www.forexstrategiesresources.com/metatrader-indicator-mt4/lsma-metatrader-indicator/


nějak mi to nede vložit ale tady to krásně stáhnete přímo do grafu je to odkaz LSMA Appliedprice :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...