Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

Nedavno jsem si tady prohlizela toto vlakno a nekdo chtel spojovat 2 CCI do jednoho okna, me se nahodou podarilo narazit na tyto stranky, kde je primo program pro WoodiehoCCI pro forex pro MT4, necham tu odkaz, stranky jsou v anglictine, ale snad si poradite, neni to slozite:

forex-indicators.net/momentum-indicators/cci

je tam nekolik odkazu, myslim, ze ten nejlepsi je:

forex-indicators.net/files/indicators/mt4custom/Real_Woodie_CCI.mq4

Ja sama jsem si ho vlozila do MT4 a hezky mi funguje a ucim se patterny. Tak pokud to nekomu pomuze, budu jen rada.

Jitka :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Stipeman:
Podařil se ti vyřešit problém s tou aktivací dema? Já teď řeším to samé. Zkoušel jsem 3 brokery (Ikon, Alpari, XTB), dva druhy připojení k internetu (cdma, wifi), 3 počítače, Win7 a WinXP. Firewall vypnutý.
U mě problém nabírá v tom, že jsem zjistil, že na Ikonu kde mám live se po reinstalaci nového terminálu nepřipojím z toho samého důvodu jako u dema. Na starém terminálu live běží, demo také, avšak založení nového dema nikoliv. Na podporu jsem zatím nepsal.

Díky (za každé nové ráno).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před nadávnem tady JitkaP napsala, kde získat Woodi CCI, za což velmi děkuji. Mně to moc pomohlo. Přesto se ještě ptám, pokud by někdo věděl o aktuálnější verzi, tzn. včetně dvou indikátorů na úrovních +/-100, 200 pro MT4, dejte prosím vědět.
Moc díky, ať se všem daří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Problém s vytvářením dema u MT4 vyřešen:
Pes je zakopanej v přístupových právech k disku. V praxi to znamená, že musíte terminál nainstalovat na jiný logický disk než C:\, nebo k tomuto disku změnit přístupová práva pro aplikace, aby na něj mohl terminál zapisovat. Týká se to hlavně uživatelů WIN7, Vist a co jsem viděl tak XP s SP3.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 1 month later...

Zdravím,

Existuje pár loaderov na mt4 aby pri backteste používala tick data a teda aj 99% modelovaciu kvalitu.
Na staré verzie bola free, no nove sú obmedzené na optimalizaciu.
Otázka je či nemáte dekompilovany takýto loader, alebo čo podporuje aktuálne verzie a umožňuje optimalizaciu??
Dik

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...