Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím.
Potreboval by som poradiť s automatickým obchodovaním. Ide o to, že som na vebe našiel celkom slušné EA, ale problém je v tom, že mi v deme neotvorí žiaden obchod, ale v testri stratégie je všetko v poriadku. Nastavenia sú rovnaké tam aj tam.
Dnes tester ukázal asi tri obchody a platforma neotvorila ani jeden. Tento problém pretrváva asi týždeň. Vie mi niekto prosím poradiť.Nie som začiatoční a základné nastavenia sú v poriadku. Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím. V prílohe posielam to EA_čko. Sú tam i nastavenia, ktoré som použil a report testu z piatka. Nastavenia v nástrojoch boli tiež myslím v poriadku. Nemal som zaškrtnuté akurát inport dll a požiadavku manuálnej konfigurácie.V logoch žiadne chybové hlásenia. Ak bola chyba len v tom tak OK. Uvidím v priebehu budúceho týždňa. Tie samé nastavenia som použil i u iného brokera akurát v premennei mm som mal -1. Znamená to asi tolko, že otvára obchody v hodnote 0,1 lotu, a pri mm-0 by mal zadať obchod v hodnote 0,01 lotu. U toho iného brokera to fungovalo v poriadku.

17012

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Kvido:
Dnes zasa žiadna otvorená pozícia v objeme 0.01 lotu u Forex com. Tester ukázal za dnešok 3x3 obchody. U Nord FX to bolo v pohode, ale objem bol 0,1 lotu (menší nemajú). Zajtra skúsim ešte IBFX s 5 desatinnými miestami a 0.01 lotu. Test tiež ukázal otvorené pozície.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na ECN to nepôjde. Stiahni si štandardné demo Admiral Markets a nemusíš špekulovať. Pôjde asi aj 0,01 lotu. Tých pozícií otvára veľký počet, existuje varianta EA kde sa dá počet pozícií obmedziť. Škoda sa trápiť hľadaním brokera, keď nevieš či to bude ziskové. Klikni hore na moje meno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám dotaz, přiznám se že jsem se do toho obklíčil zadám obchod a nakopim komoditu, či měnu. Zadám stoopl-loss a tady je háček já vidím cenu 754,31 za tu nakoupim a stop-loss dam 654,31 me zajma kolik penez je tohle rozpeti. Pokud riskuju 3% ze sveho uctu tak nikde nevidim zda je to 5000 Kč a ani částku v jiné měně

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...