Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4 II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 967
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

To kviido:
Takže to EA, o ktorom sme sa bavili posledne už funguje. Problem bol v nastavení SL. Dal som hodnotu 0 a ide perfektne, dokonca je i ziskový. Mám i ostatné modifikácie, ktoré si spomenul. Potreboval by som však menšiu úpravu programu, ale to už asi nie je pre toto vlákno. Ale ak by bol náhodou niekto ochotný tieto úpravy urobiť, môžem problém preniesť na iné vlákno. Ide naozaj o malú úpravu.
Ďakujem ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdarte, chci se zeptat na jednu věc. Nejde se mi připojit s MT4 od Migu a založit demo účet. Vždy, když zakládám demoúčet, tak mi to vytuhne viz. obr. Navíc dole v pravo, jak je stav spojení, tak mi to nadává pořád: není spojení. U Alpari ani u Admiralu mi to při založení dema nudělalo. Nevíte jak na to? Někde je problém asi se spojením mého pc se serverem Migu. Kdybyste někdo věděl, jak na to, budu vděčný. Díky, Martin.

17402

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nene, tím to bohužel nebude. Instalačka mi doma na pc jede krásně. Ovšem v práci na pc se mi to nechce na ten server napojit. Zkoušel jsem to nainstalovat i s jinou instalačkou a do jiného adresáře, ale pořád stejný. Chyba bude ve spojení si myslim, ale nevím jak ji odstranit. Něco tomu brání se spojit se serverem asi. Ikdyž nechápu že ostatní brokeři jsou byly bez problémů....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to hankeys: no čoveče... je to možný, na to jsem určitě nekliknul ani jednou... škoda že nejdřív to budu moct udělat zase až v pondělí v práci. Ale k čemu to je? Navíc doma jsem to určitě taky neodkliknul ani jednou a demo mi to bez problému založilo, tak nevím kde je zakopanej pes?! Navíc se to v práci na tom pc nechce ani přihlásit na již stávající účet, který mi doma na pc normálně funguje. Ale když zadám login a heslo v práci, tak mi to prostě dole v pravo stejně nadává, že "není spojení"

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím.
Pravděpodobně mi byl smazán příspěvek z důvodu uveřejnění mé e-mailové adresy pro případnou pomoc
pří programování.Nechtěl jsem specifický dotaz zde pitvat a tak jsem chtěl pokračovat privatně.
Adminovi se omlouvám.
Zde zveřejňuji kopii snad již napsanou a směrovanou lépe:

Snažím se naučit naprogramovat si alespoň jednoduché strategie pro mt4 na testování.
Neumím ale anglicky a některým věcem prostě nerozumím,nebo je zkouším cestou pokus omyl.
Většinou se jedná jen o tohle překříží tohle atd.SL,PT,Traill atd. jsem snad už zvládl.
Co mi momentálně dělá třeba problém je jak podmínit otevření příkazu jen v době kdy je close aktuální úsečky.
Teď třeba chci protnutí CCI linky 100 směrem dolů jen na na close úsečky otevřeného grafu.
(mě to zatím otevírá mraky signálů pořad a ne jen na close)
Je to pro mě neřešitelný.Našel by se někdo kdo by mi s tím pomohl?Chtěl bych se to
postupně naučit.Stačí mi příklad,většinou se učím tím že někde něco okouknu a pak testuji nastavení
až to pochopím.
Díky a nezlobte se že to vkládám sem,ale nevím jak se jinak něco více dozvědět(naučit) .
A co jsem zatím koukal tak profíci chtěj nekřesťanský peníze na to jak je to v podstatě jednoduchý
když to má člověk z čeho nastudovat.Chápu,že nic není zadara,ale za věc která trvá naprogramovat
hodinu chtít několik tisíc,to prostě podporovat nebudu už z principu.

Vkládání příloh s *.mq4 je myslím dovoleno,zkuste mě někdo prosím popostrčit a napsat čás kódu s popisem.
Díky.Rob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji dobrý den,

není problém s připojením k Internetu ? Může být zablokován příslušný port (Metatrader používá - mám ten dojem - 443).
Někdy to blokne (po neuváženém odsouhlasení) firewall od antiviru.

A pokud jste na "větší" síti, pozeptejte se admina ...

S pozdravem kbtm


Link to comment
Sdílet pomocí služby

To kbtm: no... povoloval jsem port 448 mám ten dojem. Někde jsem se dočetl, že to by měl být pro mt4. Ale žádná změna. Zkoušel jsem to rozjed i s deaktivovaným antivirem, taky nic... Je to divné. Navíc je úplně nejdivnější, že na tom samém pc můžu mět třeba mt4 od Alpari klidně zapnuté,nebo klidně i jiné, ale Mig ani ťuk.

Zítra bych to měl řešit ještě na supportu, tak uvidíme. Ale moc věcí už mě nenapadá. Ale je jasné, že se to nemůže napojit na jejich server.

Admina se moc ptát nechci, přece jenom je to v práci a nevím, jak by z toho byli nadšeni:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...