Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Psychologie obchodování 32: Brandon Bays


Doporučené příspěvky

Tomasst
mohu jedině doporučit, chystají se další semináře, Brnadon má být ještě jeden den v zimě v Praze a následující den v Bratislavě. Zatím tyto semináře nejsou vypsány na českých stránkách cesty.
Pokud jde o mé pocity - překvapilo mne jak snadno a jak rychle jsme se do problémů dostávali. Brendon říkala, že zde dává novou zjednodušenou verzi cesty, která má být jednodušší a rychlejší než ta dřívější, uvedená v knize. Byl jsem na "cestě" i se ženou a oba jsme toho plní a pokud budou peníze, tak zvažuji seminář "manifestace hojnosti" se Simonou Wenger, který bude v Praze v únoru.

Vlastimil,
tak Ti aspoň jako jednomu z trenérů mohu osobně poděkovat, alespoň jednomu ze všech, co to připravovali: "Děkuji!"

pánům Finančníkům
k semináři jsem se dostal díky článku na finančníku.cz, samozřejmě jsem to uvedl do dotazníku jako zdroj odkud o "cestě" vím. Ale stejně chci poděkovat: "Díky"
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 191
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Dobrý den,

také jsem byla na víkendovém semináři "Cesta" Brandon Bays. Příspěvek jsem však dala do diskuse k e-kurzu psychologie. Nechci, aby se do mě diskutující , , naváželi.

Pro Tomase jsem vykopírovala:

Důvěřuji oběma guru tohoto serveru, panu Podhajskému a panu Nesnídalovi. Doslova mi vyráží dech jejich nikde nekončící nadstavba výuky. Poslední novinka e-kurz psychologie a „e-kavárna“ je prostě z říše snů. Rozumím tomu, že jejich základní stavební kameny znalostí a odborností traderů jsou tak pevné, že na nich staví už asi třicáté patro. Obdivuji tak vysokou profesionalitu a skláním se před ní.

Se stejnou profesionalitou a naprosto excelentně zvládnutou strategií je kurz Brandon Bays s citem veden. Po prvním dni provoněném tyčinkami, kdy hltáte každé její slovo, i když jste je četli v její knize „Cesta“, necháváte se vést meditacemi a noříte se do sebe, posloucháte nádherné indické písně, jednu z nich zpíváte společně s paní Bays a tančíte, protože nemůžete tu energii v sobě zadržet, přijde den druhý, kdy si myslíte, že vše nové a krásné Vám již bylo odhaleno. Nikoli. Vše krásné z předchozího dne prožíváte znovu a na závěr dne i kurzu Váš prožitek graduje společnou meditací a osobní prosbou důvěřovat sami sobě a schopnosti regenerace buněk svého těla na buněčné úrovni. Bylo to opojné.

/e

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pala,
napsala jste to nádherně! Tak pěkně bych své pocity asi vyjádřit nedokázal. Důvod proč jsem sám vstoupil do tohoto vlákna je snaha upozornit i ostatní, kteří mohou mít pocit, že s Brandon se mohou setkat jen někde v cizině a v cizím jazyku, že to tak není a že budou i další možnosti se seminářů s ní zúčastnit. A možná je důležité říct pro ty kdo se bojí jazykové bariéry, tak pražské kurzy byly a budou perfektně, profesionálně překládány a i zásluhou překladu je, jak báječně a intenzivně jsme si tyto dny užili.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no. po dlhsom case sa ozyvam v tejto teme. za ten cas co som napisal posledny prispevok som dopodrobna studoval hypnozu, absolvoval skolenia v hypnoza a pod.

dodam len tolko, ze Cesta je sikovne spravena nepriama hypnoza. nic proti ceste, uz chapem plne princip ako a preco funguje. len tu ludom chcem dat radu ze je uplne zbytocne vyvalovat niekolko sto eur za skolenie s brandon, alebo 100€ za sukromne sedenie, ked to iste dokaze spravit lepsi hypnoterapeut za 30€.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to tracheus:
asi si este u terapeuta na sukromnom sedeni nebol..ten pouziva cele spektrum Ciest a nastrojov. Zakladne Cesty, ktore sa clovek nauci na seminari uvodnom su iba zaciatok, to co sa naucis, ked pojdes na dalsie seminare je este hlbsie a silnejsie..odporucam vyskusat. A ked povazujes 100EUR investovane do osobnostneho rozvoja za "zxbytocne vyvalene" peniaze, tak asi to s tradingom nemyslis vazne..lebo trading je aj o vztahu k peniazom a osobnostnom rozvoji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Dobry vecer,

tak nakoniec sme s priatelkou boli tento vikend v Prahe na Intenzivnej Ceste so Simonou Wenger a naozaj to stalo za to. Urcite v tom chceme pokracovat, mozno aj na dalsich seminaroch..
Chcem sa spytat, bol niekto z tohto fora tak isto?
A planujete ist niekto na Manifestaciu Hojnosti? PetrPavel, Ty si pisal, ze by si rad isiel..

Dakujem panom z financnika, ze som sa o tejto metode dozvedel, pekny vecer..


Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomasst,
ano, na Manifestaci hojnosti jedu i s manželkou, jak jsem psal jinde, stál jsem o to tolik, že jsem na to vydělal za jediný den na kakau. :)
Jinak zajímavé, že se o Brandons dočítám pět minut po-té co jsme si se ženou cestu udělali. Na semináři sice nedoporučují, aby blízcí lidé dělali cestu spolu - důvodem je, že člověk, který cestu dělá může řešit problém právě s průvodcem. Brandon popisovala jak se jí to přihodilo, když brala svou dceru na cestu při veřejném vystoupení (pro její dceru to bylo po letech opětovné setkání a první cesta). Nicméně nám to s manželkou funguje dobře.
To jen na okraj. Na příští seminář se těším a třeba se tam potkáme.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, muzu se diskutujicich zeptat, co vam konkretne prinesl kurz cesta nebo manifest hojnosti? Myslim tim konkretni priklady... jak napriklad resite problemy dnes a jak jste je resili pred kurzem? Ptam se jako fanda, ne jako rejpal :)
A jeste neco, doporucuje se kurzu se ucastnit s nekym, nebo sama?
Diky, Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tomasst,
ještě bych dodal jednu informaci. Nevím jak jsi na tom s angličtinou, ale Brandon od letošního roku provozuje BBTV, což je její streamové video. Zatím nám v lednu dala dárek, jednu "cestu hojnosti" kterou udělala free a je možnost si předplatit odebírání BBTV. Sám bych do toho šel, ale má angličtina bohužel zatím na to nestačí, jinak to bude jistě super.
Té manifestace hojnosti se nemohu dočkat. :)
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR:
V květnu 2010 jsem byla na kurzu já. Těžko říct, jak konkrétně mi pomohl v dalším životě a práci. To, co se stalo bylo jakési uvolnění bariér v mém nitru, veliký skok v nalezení sama sebe a následně poté další a další poznání, které přichází postupně. Na mé cestě došlo k prolomení ledů a následkem toho k velké změně v mém vnitřním životě. Co je výsledkem za ty dva roky? Jsem mnohem vyrovnanější, víc si užívám každý den, cítím, že můj život má smysl a hloubku. K tomu patří i to, že při obchodování jsem si jistější a nehrnu věci dopředu silou, jako dřív. Myslím, že jsem už byla na podobnou změnu připravená před kurzem a ten byl úžasným spouštěcím mechanismem. U jiných fungoval jako okamžik, který jim "otevřel oči", další našli něco jiného. Je to hodně idividuální. Co je nezapomenutelné, je velká energie, kterou tam zažijete. Se soukromým provozováním terapie ( pravidelně v ní pokračuju) se to vůbec nedá srovnat. A naučila jsem se víc "myslet" pocitově. Proto, pokud cítíte, že Vás to zajímá, jděte do toho. A raději sama, snáze se zbavíte počátečních zábran a zážitek bude intenzivnější.
Mona

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetraSR
samotný kurz je síla, pokud cestu děláte sami doma je to jistě užitečné, ale na kurzu se téměř celý den před cestou ladíte a jistě skutečnost, že se nalaďuje několik set lidí má vliv na výsledek. Je to zkrátka síla. Pokud mám být konkrétní, stejně jako u tradingu mi příjde po nějakých dvou-třech měsících příliš brzo hodnotit. Ale například při včerejší soukromé cestě se má žena dostala do zdroje natolik intenzivně, že ji to velice zasáhlo a ještě ráno mi děkovala, že jsem ji ten zážitek umožnil. (jindy zas rád děkuji já jí).
Na kurzu jsme byli společně, ale cestu jsme absolvovali s cizími lidmi (průvodci cestou byli cizí) a cítím, že to tak bylo správně. Nicméně to, že máme společné prožitky náš již tak krásný vztah jen posiluje.
Ještě mě napadá jeden konrétní výsledek. Když jsem byl v Praze na kurzu, tak při emocionální cestě jsem se docela rozsypal a řešil nějaké věci, které byly po celý můj život mezi mnou a mou matkou. Můžu říct, že po této cestě se téměř okamžitě naše vztahy zlepšily a nadále se zlepšují. Od začátku své puberty (cca 35let zpět) jsem neměl tak hezký vztah s maminkou, jaký máme dnes. Už jen tento výsledek stál za jakékoli peníze, které kurz stál.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetrPavel,

ano, na seminari to neodporucaju, aby Cestu robila blizka osoba, obidva dni sme ju praktizovali s cudzou osobou.. Na emocionalnej ceste som riesil vztah so svojim ocom, myslim, ze vacsina ludi riesila jedneho zo svojich rodicov, aspon ti, s ktorymi som sa rozpraval.. Je to aj celkom logicke, rodicia su nasi najblizsi akurat v case nasho rastu a vtedy tam vznikaju hlboke emocionalne zazitky.. Aj Simona opisovala ten pribeh, ked Brandon davala Cestu svojej dcere a ona tam riesila Brandon, cize svoju mamu.. Hm, zaujimave..
A gratulujem k tomu zarobku na kakau, je to super, ze sa to podarilo, ked clovek nieco velmi chce, splni sa mu to. Tak si to budem zelat a mozno sa tam naozaj stretneme :)
Co sa tyka anglictiny, nie som na tom na tom az tak dobre, ale od Noveho roka som na nej zacal znova pracovat, tak verim, ze sa v nej zlepsim..


PetraSR, pre mna je to este prilis cerstve opisat, ale bol to uhrcite ohromny zazitok a ako pisal Tomnes vo svojom clanku alebo v prispevku pod nim, ja tak isto citim zatial hlboky klud a citim, ze toto by mi mohlo pomoct aj v tradingu aj v ostatnych aspektoch zivota..

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...