Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Psychologie obchodování 32: Brandon Bays


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 191
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Já vím kdo jsi. Já tam byl celkově kvůli psychice. Pro mě to bylo moc užitečný. Dal jsem jim zabrat, i v pondělí, ale netušil jsem, že, jako technickopřírodně vědecky vzdělán, se dostanu tak daleko. Já vím, že jsi ten od S co stál na začátku na schodech. Jste, tedy tvůj táta říkal, jako z K. ;) Tvůj táta tam byl v pondělí v zelený košili, která měla nalevo na hrudníku černě vyšitýho jako rytíře s kopím s praporkem nebo tak něco, jako sv. Václav. On je od "V"? Můžeše se ho zeptat kdo si toho vyšitýho všimnul a řek mu to. :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lucinek:
Bohuze si nevybavuji obleceni ani 'Matusku' - je to skoda :(. Ale pak si uvedomim, ze tam bylo opravdu cca 110 lidi a v tomto poctu si to spojit proste neni mozne. Jirkove meli na cedulce visacku 'JIŘÍ'. Ja byl vyssi, na kratko ostrihany svetlovlasy cestovatel ve svetlych kalhotech v bile kosili s kratkymi rukavy a oranzovymi prouzky :). Ale fotky urcite napovi. Nejsi z Prahy ? Mohli bychom spolecne cestovat a jeste probrat trading ;).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny cestovatele,
na semináři jsem také byla ( visačka se jménem Monika) a snažila se z mužských tváří číst, zda je sem také nasměroval finančník. Jestli byli tradery ti dva nerozluční Slováci s pohledem " co já tady vůbec dělám", pak jsem doma.
Stanislava si také vybavuji. A budu nesmírně ráda pokud se budeme moci kontaktovat pomocí Simonina seznamu.
Zážitek ze semináře je ve mně stále velmi silný a necítím se připravená ho prozatím jakkoli komentovat, ale síla to byla neskutečná. A předesílám, že se považuji za veskrze racionálního člověka. Chci tímto Tomášovi velmi poděkovat za článek, který zde publikoval a velmi si toho vážím, zvláš´t nyní, když si dokážu představit jak ho od toho musel Herbert mocně zrazovat.
Mona

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahojte,
tak jeden z tych 2 slovakov, "traderov" som bol ja. Ale s tym druhym som sa nestretol, isiel som tam sam. Tiez mam z vikendu v Prahe pozitivny pocit, ja som dost racionalny tip cloveka a tak som sa pri sobotnej Ceste aj na chvilu zasekol, ale potom to islo. V pondelok som bohuzial nebol, ale pocul som ze to stalo za to. Tak snad nabuduce.
Jeden komentar k Simone: ja som bol velmi rad, ze to robila Ceska, pretoze mi to pripadalo autenticke, je z rovnakej kulturi a mentality ako ja. Ked som videl to video s Brandon, co nam tam premietali, mal som z toho taky pocit, ze je to az prilis americke na mna. Takze vdaka Simona! a rovnako vdaka Tomas za dobry tip! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...

Jestli mi něco rapidně zlepšilo život tak to je tahle kniha.

S tímto ale nesouhlasím "I když je proces Cesta v knize detailně vysvětlený, je ABSOLUTNĚ NEMOŽNÉ zvládnout proces pouze dle knihy." Já to zvládl. Většina lidí se ale bojí toho co v sobě najde, tak s tím radši žijí celý život a celý život je to deformuje.

Jinak Bays bude v ČR v listopadu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...