Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Psychologie obchodování 32: Brandon Bays


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 191
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

tracheus:
vidim, ze sme podobne tipy osobnosti, ja som sa tiez skoro cely zivot stotznoval so svojou myslou a vsetko mi muselo vzdy davat logiku. A to som si toho nebol ani dlho vedomy. Ze to je problem som si uvedomil asi pred 2-3 rokmi. tiez som bol u psychologa, ten ma naucil jednoduchu formu autogennej meditacie, jednoduchy sposob uvolnenia svojej mysle. Nie je to ani pre mna lahke vypat mysel a tak uplne sa mi to dari malokedy. Ale pri procesoch sa mi podarilo vzdy obmedzit nadvladu svojej mysle do takej urovne, ze som mohol proces uspesne absolvovat. Zo zaciatku emocie u mna neboli silne a mal som problem ich popisat slovami. To sa menilo postupne. Ja som vizualny tip cloveka, takze mne pomaha si predstavovat rozne situacie a opisovat ako sa pri tom citim. Ked mediatujem, vacsinou si to aj vizualizujem. Poveim to takto, mam za sebou uz asi 40 procesov Cesta plus vela mensich procesov na seminaroch Cesty a vzdy som ich uspesne absolvoval + ich uspesne absolvovali ti, ktorym som ich daval. Mozno to pre nas "mind tipy" je o nieco namahavejsie na zacaitku, ale ide to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

oki dik getsun, tieto slova mi pomohli v pochopeni :)
mal som taky hlupy pocit ze so mnou nie je nieco v poriadku ked sa to nedostavilo na prvy krat, lebo som mal taky pocit ze to ma fungovat na prvy krat :)
tak teraz viem, ze mam odburavat postupne niektore obmedzenia aby sa dostavilo to co sa dostavit ma ..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

getsun
Tebe táto metóda pomohla a na základe vlastnej skúsenosti ju propaguješ. To je predsa úplne v poriadku.
Ja tvrdím len toľko, že veľká väčšina odchádza z podobných seminárov sklamaná a to je tiež úplne v poriadku.
To sa ti ťažko niekto prizná, že investíciu do semináru považuje za premárnenú. Veď vieš ako ťažko si priznávame chyby a ako ťažko sa nám o nich hovorí.
Videl som ľudí vykrikujúcich pred pódiom " vyliečil som sa z ......, cítim to ! " . Videl som ľudí objímajúcich od radosti všetkých naokolo a presvedčených o vyriešení svojich problémov. Nedokážem úroveň odborne posúdiť ale verím, že aj tam bolo niekoľko ľudí mimoriadne spokojných a že nešlo o žiadne šarlatánstvo.
Tým neodsudzujem samotnú metódu Brandon Bays. Nebol som na jej semínári a nepochybujem, že sú ľudia ktorým pomohol.
Cena za seminár ma nezaujíma. Nie je faktorom, ktorý by rozhodoval o mojej účasti. Je to určite cena trhová, koľko sú ľudia ochotní za tieto služby platiť.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

tracheus
o tvojej diagnoze som si teraz precital zbezne na googli, takze nic som o tom nevedel..s autistickym clovekom ma skusenost Dagmar, ktora o tejto skusenosti pise na CZ-SK stranke Cesty, staci si precitat v jej profile (zalozka Terapeuti). Ja to poviem takto, o mojej diagnoze myslim nikto z tych, ktori mi davali proces nevedel nic, vacsine som to ani nehovoril. Kazdy z nas mame vo svojom vnutri vsetku pre nas zivot potrebnu mudrost. A pocas procesu Cesta ziska clovek k tejto mudrosti, alebo ako to oni nazyvaju Zdroju pristup. Tvoj Zdroj ti da odpoved na vsetky otazky, ktore je v tomto okamihu potrebne riesit.

vladko11
neviem odkial mas tuto statistiku "velka vacsina". pisem o vlastnej skusenosti a takisto si rad precitam o tvojej skusenosti, kludne aj z ineho seminara, alebo inej metody. to by ma zaujmalo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...