Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Psychologie obchodování 32: Brandon Bays


Doporučené příspěvky

ještě k cestě s blízkou osobou. Je pravda, že na semináři Brandons nedoporučovala spojení do blízkých dvojic, ale když jsme se ptaly Simony jak dál...., ta nám řekla, že je to v podstatě na nás. Někdo může mít při cestě s blízkým člověkem blok, někdo dokáže absolvovat cestu i na základě audionahrávky s Brandon (zatím jen v angličtině) a funguje mu to velmi dobře. A jsou zas dvojice (tak to mám se ženou), kdy nemají partneři problém spolu cestu absolvovat a v tom případě (cituji Simonu) jde o nádherné a vztah posilující společné zážitky. Je to zkrátka individuální.

Je ještě takovou snad úsměvnou poznámku k tomu kakau. V posledních letech se mi dost dařilo v podnikání, takže zimní měsíce, kdy v práci "stojíme" jsem vždy měl dost a dost našetřeno a byl v klidu. Loni na podzim se pár věcí nikoli naší vinou nepodařilo a tak se žádné rezervy nekonají. Vpodstatě jsem do značné míry na podzim a zcela nyní v zimě závyslý na tom zda v tradingu vydělám nebo ne. Na seminář "Manifestace hojnosti" jsem se chtěl vydat hned jak jsem absolvoval základní cestu a dozvěděl se o něm. Žena, jakož ten racionální element byla proti, protože vypláznout čtyřicet tisíc za kurz v době, kdy nevím zda a jak si povedu, se ji zdálo ( a musím jí dát za pravdu) jako příliš....
Nu já si své přání podržel a když jsem šel do obchodu s kakaem už ve mě uzrálo rozhodnutí, že na něm na ten kurz prostě vydělám a basta. Druhý den jsem měl již 2500 dolarů a čekal dál, profit jsem měl na 3 tisíce ( je třeba i z něčeho žít), ale již v poledne jsem vyletěl na stoplosu -2,96. Žádná velká tragédie, ale fakt, že jsem měl již svůj sen na dosah mě natlik vztekl, že jsem okamžitě vletěl do trendu na jih a ještě dvakrát na sever. No a za necelé tři hodiny jsem ve třech obchodech vydělal intradenně svých 3088 dolarů a okamžitě dal příkaz na withdrawal a za dva dny byl už kurz zaplacený a bylo něco i na pojišťovny a živobytí. A musím říct, že mě za to i žena velmi teple objala.
A že sem byl sakramentsky rád :)

Nedávám to sem k vytahování, to nebyl můj obvyklý obchod, ale jsme tradeři a občas si můžeme takto přividělat ne? Třeba se vám také podáří nějak podobně si kurz zaplatit. Věřte, že bych vám to ze srdce přál.
Dobré obchody všem,
P.

PS.:
ještě mě napadlo, že dřív bych možná byl vzteklý nebo ve stresu, že nám loni nevyšlo na rezervy, ale dnes to, že jsem postaven před nutnost zkusit se tradigem živit, beru jako něco neskonale pozitivního..............je to obrovská příležitost. Skutečně to tak cítím.
Asi i za to mohu poděkovat tomuto serveru.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 191
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Hmmm, dekuji pritomnym za to, ze se podelili o zazitky ze zivota... je to cim dal tim vic zajimavejsi. Mne prijde supr celkove myslenka pozitivniho mysleni a verim , ze z vesmiru dostanu to, co od neho zadam... ale porad nejak to dostat do praxe neumim.
Brandon ale, teda dle meho nazoru, spis pracuje s vnitrem (muzu to prirovnat napr.k rodinnym konstelacim?) a je to opravdu zajimave. No, asi zacnu prostudovanim dostupnych materialu a poohlednu se po te Ceste v anglictine. Dekuji za tip a taky za pribeh o kakau.. vubec to neberu jako vytahovani, ale jako skvelou motivaci do dalsiho rozvoje.
At se vsem dari a budu rada, pokud napisete, jak bylo na tom manifestu hojnosti :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj PetrPavel,

bol by som velmi rad, keby si nam prilizil svoje dojmy z "Manifestacie hojnosti", na ktorej si bol s manzelkou tento vikend. Viem, ze je to pravdepodobne este dost cerstve, ale ak by si to skusil, bol by som Ti vdacny..
Ja idem zajtra po mesiaci na proces Cesty k vyskolenemu terapeutovi, tesim sa na to, tak som zvedavy..

Pekny den.


Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomasst,
vrátili jsme se oba nadšení, na semináři jsme se nezastavili, v pátek to bylo nějak do půl půlnoci, v sobotu do deseti a v neděli jsme odjížděli nějak v osum večer.
Bavili jsme se u oběda a kdosi nám tvrdil, že školení terapeuti umí spoustu dalších fint, které zatím neumíme. Ta manifestace hojnosti je skutečně o tom najít si své cíle a ty sabotéry, kteří tomu případně brání odstranit.
Z celé "Manifestace hojnosti" mám jen dobré pocity a navzdory vysoké ceně i žena zhodnotila, že to stálo za to. Ovšem jak to bude dál uvidíme. V pátek jak jsme přijížděli jsem měl čas udělat ještě dva obchody cca 750 USD. To píši proto, že ta hojnost jakoby mi přicházela už před seminářem. Měl jsem takový pocit. No první obchodní den po něm to bylo naopak. Dostal jsem na zadek a přišel téměř o 3000 dolarů. :) Nu půl měsíčního výdělku za jednu hodinu.
Ale to nehodnotím. Na pocity z té ztráty mi pomohlo ETF (mohu skutečně doporučit), to mě zklidnilo a bez problému jsem prohru přijal jako součást obchodování. Jak se hojnost projeví bude myslím lepší zhodnotit až tak za půl roku nebo tak nějak.

Rád bych napsal více, ale ta zkušenost je asi nezdělitelná. Co mě napadá je, že kdo chce zkusit cestu, ať si napřed přečte knihu od Brandon. Cesta také není úplně pro každého, tak to aspoň říkala Simona.

Dobré obchody všem,
P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PetrPavel, tak to som rad, ze to stalo za to..
Knihu Cesta mam samozrejme precitanu, ako som pisal zaciatkom februara (unora) som bol na Intenzivnej ceste so Simonou v Prahe, teraz citam Brandinu dalsiu knihu Cesta - Vedomi - Nova mena, precital som zatial len 2 kapitoly, ale zatial super, myslim, ze to je taka nadstavba knihy Cesta, ako pises, ide o odstranovanie tych saboterov, ktore nam brania v dosiahnuti manifestacie hojnosti..
Tesim sa na zajtra, lebo aj ten terapeut sa vyjadril, ze ta Intenzivna cesta je len zaciatok, je to vraj prilis plytke, on ide do hlbky, tak som na to velmi zvedavy..
Mas ale asi pravdu v tom, ze ta skusenost je nezdelitelna..

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tomasst,
přesně. Ta kniha - nové vědomí je vlastně o té manifestaci hojnosti. Jinak tu bude Brandon v březnu. Teď nevím to datum, ale bude jeden den - v sobotu v Praze a v neděli v Bratislavě. Určitě stojí za to si na ní zaskočit, když už máš za sebou Intenzivní cestu, tak bys tam asi mohl jet jako pomocník nebo trenér.
Opakovaně hledám upoutávku na stránkách, ale není tam. Ovšem o víkendu se to říkalo.
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás Tomas a PetrPavel :-)

konečne som sa dostal do tejto debaty...hihi :-)
Priatelia, je možné, že Vás poznám... :-), pretože som bol na februárovom seminári v Prahe ako tréner a teraz v Senohrabech ako účastník v Hojnosti... :-)

Chcem len povedať, že jednou z informácií, ktoré prispeli k môjmu rozhodnutiu ísť v novembri na seminár Cesta, bol tento článok, tak týmto ďakujem, pretože to bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí... :-)

PetrPavel, chcel som Vás na Hojnosti spoznať osobne..., pretože sa mi veľmi páčil ten príspevok o kakau... :-)
a ten mi zas pomohol k zisteniu, že ja predsa chcem pokračovať na M. Hojnosti... :-)

Ďakujem a NAMASTÉ... hihi :-) Tibor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vlastimil a Tibor
jo, to je přesné já se taky o Brandon a cestě dověděl na těchto stránkách a mám radost, že jsem na hojnosti s vámi byl. Vlastimil mě na poslední večeři nějak vypátral a rád se potkám i s vámi ostatními třeba v Praze nebo Bratislavě (ještě nevím) na květnové Brandon.

Namaste a dobre obchody,
P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to getsun:
vím, že máš Manifestaci hojnosti za sebou už déle a tak bych tě chtěl poprosit, zda by ses nepodělil. Nemám na mysli nějké konkrétní čísla a pod., stačil by nějaký hrubý náhled toho, jak se tvůj život měnil po manifestaci.


to Tititi:
pokud bude něco nového po manifestaci, také se prosím poděl, moc mě to zajímá. Je jasné, že to bude chtít asi delší čas.


Důvod, který mě vedl k tomu to zápisu:
Dal jsem se na "Cestu" především kvůli tradingu, abych dosáhl zlepšení. Po jejím absolvování je mi jasné, že její dopad bude určitě na celý můj život - na všechny jeho oblasti.

Konkrétně mě to zatím dost vyvádí z míry. Před absolvováním se mé obchodování neustále zlepšovalo a zlepšovali se i příjmy (před Manifestací jsem zhodnocoval svůj live účet o 82% jen za měsíc únor - což mne moc těšilo), rodina i ostatní věci se neustále vylepšovali a pokládal jsem se za člověka, který má šťastný život.

Tento týden, který následoval po absolvování cesty začly přicházet rána za ranou. Účet se mi srazil o třetinu ( i když dodržuji plán), vztahy s nevlastní dcerou se zhoršili, onemocněl jsem a okolí mi vytvořilo podmínky, že jsem v podstatě nemohl v klidu marodit. Neustále docházelo k narušování mého klidu.

Věřím, že jde o přechodné období, ale zajímalo by mne zda nemáte někdo podobné zkušenosti, případně jak se u vás události vyvíjely.


dobré obchody
a
namaste

P.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, PetrPavel

O čo sa môžem podeliť teraz (ak sa to dá vôbec opísať...), je pocit, ktorý si nesiem vo svojom vnútri - dôveru.
Dôveru, ktorá sa dotýka môjho biznisu, vzťahov, zdravia... Nehovorím, že som ju nemal pred týmto víkendom M.H. - mal - ale mám dojem, že sa vo mne ešte viac prehĺbila...

Hoci som celý tento týždeň fyzicky " nejak odstavený" a momentálne mám po ozaj dlhej dobe zdravia tak silnú nádchu (rýmu) a niekedy aj bolesti hlavy, že som celý týždeň nepracoval a ani som sa v piatok nemohol venovať môjmu VŠ štúdiu...,
No stále v sebe cítim tú Dôveru :-)

Psychicky si pripadám fit..., v pohode... :-)

Neviem si tento týždeň lepšie vysvetliť, ako tak: že ma Hojnosť skúša... v mojej dôvere...? :-)

Zatiaľ toľko...

Nech sa Vám darí a teším sa aj na Vaše zážitky..., Tibor :-)



Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...