Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Live začátky intradenního obchodníka [11] – zhodnocení po 3 měsících


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 55
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Soptíku009

i kdyz radeji pisu o jinych vecech, tak tohle byla docela zabava ... v 7/09 jsem neobchodoval, ale pri zpetnem obchodovani /jen pro zabavu/, bych vydelal cca 1500/ kontrakt. Nyni v 8/09 jsem zatim cca +2500 /live/. Jiste trhy netrenduji jak by si asi vetsina prala, ale pokud se budete chtit venovat burze jako FT trader, tak se budete muset naucit PRIZPUSOBIT trhum.

Preji hodne trpelivosti Focus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

soptik009,
tak co být trochu konkrétní, než takhle obecně plácat ? jaký trh srovnáváš a s čím, jaké období, kolik let zpět ... volume denní range ?? hoď sem nějaká data, podle níž tohle tvrdíš. Jinak pokud cokoli srovnáváš podle loňskýho podzimu, tak to neni úplně ideální benchmark.

btw: vůli chce cokoli, jakýkoli obor, sport, ve kterém chceš něco někam dotáhnout, uspět, v tomhle nevidím na tradingu nic specifickýho, je to zkrátka byznys se vším všudy

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To mira_k

Tak ja zacal obchodovat asi tak pred 2,5 rokem,myslim tim hlavne Vol. a vubec celkove trhy jdou bud do strany v kanalu,nebo proste zniceho nic najednou udelaji nepredvidatelny pohyb beztoho aniz by treba ragovali na nejakej report.Proste ted je pro obchodovani spatny obdobi.Jestli chces muzu sem dat nejaky data pro srovnani,ale proste tohle co se ted deje nepotrebujes videt cisla,to snad vycitis sam z trhu ze to neni jako driv.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To MaryRose:

Nejsem sice poziční obchodník (i když jako vedlejšák si long pozice na pražské burze taky zkouším :-)), ale zato jsem taky začátečník (momentálně papertrading YM trhu) a taky válčím především s psychikou. Doporučím ti na tenhle problém úžasnou knihu Marka Douglase "Trading in the Zone". Změnila mi kompletně uvažování o tradingu a pohled na chování trhu. Jestli vládneš alespoň průměrně angličtinou, nebudeš s ní mít problém. Je psaná srozumitelným jazkykem bez idiomů, slangu a zbytečných odborných termínů. Dá se koupit na Amazonu nebo najít v nekvalitním pdf na netu. S ohledem na její kvalitu doporučuji nákup. V případě zájmu můžeme sdílet naše trading-psycho zkušenosti :-).
Radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 1 month later...

×
×
  • Vytvořit...