Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Tak jak na to ?


Spajk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 424
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Greeny Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zatím si ale neumím představit pracovat víc jak s jedním lotem. Myslím, že na to zatím nemám. 6000 denně mi stačí, vždyť bych si na forexu za tři dny vydělal výplatu:-). Do té fáze asi musí člověk dospět...

Zřejmě obchoduješ s plným lotem, Co takhle zkusit 2x5 minilotů? Ztráta by byla stejná, ale lépe můžeš řídit výstupy. Zajímal by mě tvůj názor.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nebulizer

nie nejdem. ja mam ineho FX brokera. ale po prechode na Futky som chcel mat rovnaky chartovaci soft aj na FX a aj na Futures a MBT + NT je najlepsia volba pre zacinajuceho tradera, podla mna.

vyskusal som ich napojit na ninju , demo islo super, vsetky grafy aj alternativne bez chyby. historiu som doplnil s GAINu.
vsetko slo bez problemov. ak sa budem zaoberat FX, tak prejdem k niekomu, kto mi umozni ninju

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já už nevim, jak to napsat:-). Prostě, když " to lítá " nahoru a dolu, neobchoduju. Volatilita trhu. Nebo tady popisuje pan Tomáš ROTACI. Prostě nejdřív se podívám, jak je daný trh pro mě rizikový a jestli tomu můžu přizpůsobit svůj denní stop-loss. Je to jako se silnou motorkou. Sedneš si bez strachu na 650ccm, když jsi předtím jezdil na JAWA 20?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...