Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Tak jak na to ?


Spajk

Doporučené příspěvky

Protože když vstoupíš hned tak musíš počítat s tím že od vrcholu ceny která TL zlomila už uběhl dost veliký pohyb, tak proč bych tam zrovna v tu dobu měl být ? počkát až trh ukončí pohyb směrem na proražení, udělá zpětnou korekci - v které nemám vůbec zájem být, proto nevstupuju hned po proražení, a když trh je blízko původní TL kterou zlomil, ale tentokráte zespoda a odpovídá to 50-61,8% fibo, je tam v těch místech doji potvrzená close ceny nad jejím H/L (podle toho kde chci vstupovat samozřejmě tak mám entry pod H/L momentové svíce. Target 1 je S/R úroveň korekce. Link tu nedám, nemůžu prece porušit pravidla této diskuse :D :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 424
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

DKoudela
Program ICQ som vymazal, e-maily sú podla mňa rovnako rýchle a praktickejšie. Ten tvoj vstup je logický, len je otázka či sa to po korekcii vráti na lepšiu cenu. Mohol by som dať entry limit napríklad na tú pôvodnú SR úroveň, alebo dopoly? Nemám poňatia ako na to aplikovať fibo úrovne a čo to je target 1. Tvar tej japonskej sviečky si ľahko pozriem. Čomu sa hovorí "momentová sviečka" tiež musím pohľadať. Píšeš to dosť nezrozumiteľne. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Side,

chci se zeptat, kde vyhledáváš informace o fundamentech, príp. jaké linky by sem mel navštevovat aby sem se dostal do obrazu a využil tyto informace v prospech účtu. Prípadne jak a co ti jednotlivá čísla které najdeš dopomáhají v rozhodování? Potreboval by sem nejak pomoct a logicky vysvetlit jak ten který údaj napoví i začátečníkovi co delat a jak se v situaci rozhodovat. Obchodoval sem intuitivne, no muj problém je že posouvám S/L a stále doufám že se trh obrátí mojim smerem. Využíval jsem spíš TA jako fundament no vidím, že to bez toho nejde...asi by sem potreboval zmenit strategii a k tomu potrebuji tvoji pomoc, nebo kohokoli kto se v problematice vyzná.Predem dekuji za odpoveď!
Rado ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

KeXo
Zkus přes Vyhledávání tady na vláknech zadat fundamenty, data atp. - už to tady bylo vše opakováno vícekrát.. ajen bych se opakoval. Obecně a triviálně platí, že horší data než očekávání obvykle pošlou měnu, ke které se vztahují data, dolů a opačně nahoru. Výsledky jsou na více serverech, tady asi většina lidí používá fxfactory - www.forexfactory.com/
Na to, co se bude dít přes měny a co se dá čekat, jsou tradiční zdroje níže, ale je to na netu (jiné info kanály) mraky..
Bloomberg - www.bloomberg.com/news/markets/currencies.html
Reuters - www.reuters.com/finance/currencies
Newsnow - www.newsnow.co.uk/h/Business+&+Finance/Markets/Currencies

Jak a co dělat před fundamenty a jak se rozhodovat, to je indi vindi...záleží zda už jsi nebo nejsi na pozici, jaká jsou očekávání, vazby na další trhy, jaké měnové páry preferuješ, zda jedeš intradenně nebo pozičně atp. atd. - to by vydalo na román...hlavně si sám vyhledávej info o konkrétní věci, která tě zajímá, tím se nejlépe naučíš poznávat souvislosti..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DKoudela
žiadna odpoveď?

vospolok
preloží mi niekto do ľudskej reči príspevok uvedený vyššie "ale tentokráte zespoda a odpovídá to 50-61,8% fibo, je tam v těch místech doji potvrzená close ceny nad jejím H/L (podle toho kde chci vstupovat samozřejmě tak mám entry pod H/L momentové svíce. Target 1 je S/R úroveň korekce."? :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Ahoj, nevěděla jsem do jakého vlákna to napsat, tak jsem zvolila toto, protože je takové neutrální.
Zajímalo by mně, jestli někdo z vás nemá nějaký podrobný návod na MS Excel? Konkrétně by mne zajímalo, jak si nastavit, aby se mi řekněme ve sloupci B zobrazovala equity ze sloupce A. Řekněme že budu mít ve sloupci A pět řádků s určitými hodnotami a ve sloupci B chci spočíst či odečíst hodnoty ze sloupce A. Neví někdo jak na to? Ulehčilo by mi to spoustu práce:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Andrea:

Základní funkce v Excelu nejsou nijak složité, danou funkci můžeš dokonce přidat výběrem Vložit -> Funkce..., a tam už tě to navede a po výběru napíše za tebe ... jinak si jí samozřejmě můžeš napsat sama, nic na tom není, pokud chceš mít třeba v rámečku B5 součet hodnot v A1 a A2, napíšeš prostě do rámečku B5 =A1+A2 ... a ono ti to tam hodí výslednou hodnotu .. nebo tam třeba napíšeš =(A1+A2)*A1/(2*A2) a zase ti to hodí výsledek tohodle krkolomnýho výrazu. Pokud by to byli nějaký složitý operace, pak doporučuju přes toho pomocníka - Vložit -> Funkce...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...