Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Diskuze k článku: Pomalu se chystá NinjaTrader 7, co nabídne?


Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...

Lukajda,
pro FGBL i FESX jdou stáhnout market replay data. Které ale VŠECHNY trhy jdou stahnout pro replay, to zkoušet nebudu... seznam nikde není (mělo by to být přes 40 trhů), tak by se musel zkoušet každý postupně a na to čas nemám ;)
Každopádně zatím stejně není jasné, zda tato funkce bude dostupná i ve volně dostupné verzi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

coochi:

nevim zda jsi na to jiz neprisel sam, ale navod na posouvani grafu ve vertikalnim smeru mas v helpu NT7:

"Vertical Scrolling (panning chart up or down)
To pan the chart up or down:
CTRL + Left mouse click and hold on chart margin and drag up or down as depicted in the images below:

A box with an "F" (Fixed) will appear in the upper right corner of the chart margin anytime the vertical chart axis is manually adjusted. This signifies the chart axis is set to a "fixed" scale. Left mouse click this button to return to auto scale."

Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 9 months later...

Nevíte někdo zda již jde obchodovat s reálným učtem přes NT7 , popř. jaké z toho plynou rizika, když jestě není oficiálně hotová a stale se updatuje.
Libí se mi na ní, že umí spojovat jednotlivé kontraktní měsíce, což na NT6.5 nejde... Když začne nový měsíc, tak bych musel minimálně týden čekat než se vykreslí dostatečné množství svíček proto aby spravně propočítávali jednotlivé indikátory a klouzavé průměry. ( z toho plyne otazka jak to řešíte Vy co obchodujete přes NT6.5 s indikatory atd. )
:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

BOBR:

V NT6.5 spojit kontraktní měsíce jde, ale momentálně jen cca 3 měsíce dozadu. Mám sloučeny kontraktní měsíce 09-10 a 12-10 na Nasdaqu a takhle to jede. I tak je to ale pro zobrazení dostatečně dlouhé historie málo, aby člověk viděl historické SR úrovně. V tomhle je NT7 podstatně lepší, protože tam se nic spojovat nemusí a historii vidíš. Já to dělám tak, že na notebooku mám otevřenou NT7 a vidím na 4 hod grafu hezky významné SR úrovně a na stolním PC mám otevřený NT6.5 a tam i obchoduju. Je to kostrbaté, ale lepší řešení mě nenapadlo, dokud nebude plná verze NT7.

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To JaroslavVrana
A mohl by jsi mi to prosím popsat jak bych to mohl spojit ty kontraktní měsíce 09-10 a 12-10 ? Taky dělám na E-miny Nasdaqu a mě by postačilo abych měl vždy k dispozici aspoň 50 dnů nazpět pro správné vykreslování.. a ani starší SR úrovně moc neřeším v intraday...
Jinač co jsem broker z AMP mi řikal, že už nektreří klienti obchoduji na NT7, že to normalně jde jen prý jsou sem tam ty výpadky a musíš pozici uzavřít telefonicky nebo skoncis na SL a dozvis se to az potom ;), tak mě zajímalo jestli tady nema již nějakou zkušenost.
Diky zy pomoc :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

BOBR:

Já zatím s NT7 živě neobchoduju, přece jen vzhledem k beta verzi nemáš tu jistotu, že to pošlape tak jak má.

Co se týká spojování kontraktních měsíců vNt6.5 , tak je to přes funkci Merge. Postup je: Tools - Historical Data - Merge a tam si spojíš tyhle dva kontraktní měsíce a mělo by to šlapat. Zadáš si napřed kontraktní měsíc 09-10 a zadáš od-do a spojit do kontraktního měsíce 12-10. Pak pokud ti to napíše, že minutová i ticková data byla úspěšně spojena, tak už dáš jen otevřít graf kontraktního měsíce 12-10 a zadáš tam datum od června až do teď.

Jarda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...