Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

Ja zakladal ucet u FXDD koncem min tydne. Probihalo to tak. Zeptali se me na platformu, rekl jsem ze chci MT4, poslali mi logovaci udaje a udaje nutne pro poslani penez. Hned jak jsem dostal logovaci udaje jsem se zkousel prihlasit a slo to na ucte jsem mel nulu. Penize jsem poslal v pondeli a v utery mi prisel vecer takovy ten klasicky vypis uctu a penize uz tam byly.

Ja si ale na live ucet instaloval MT4 do spesl adresare at se mi to nemota s demem.

Kaja

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Marek53:
Napis jim mail, ze bys chtel obchodovat v MT4 at ti zalozi ucet a prevedou penize..MT3 je starsi, je v ni jine programovani a neni na ni tolik udelanych indikatoru.. Podle me uz je mrtva..
Ale je pravdou, ze oni zacali delat MT4 tak 2mes. zpet, takze mozna ucty zakladaji porad na MT3..
Pokud ti pribydou penize na MT3, muzes zatim obchodovat na ni nez ti zalozi MT4, v obchodech zadny rozdil neni..
Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes si zakladam ucet u IBFX, aj ked ma najskor lakalo FXDD.
Tu su skusenosti: vsetko bolo ok do okamihu, ked som poslal peniaze cez kreditku. Prisla mi konfirmacia, ze prijali 250USD. Potom vsak prislo rozcarovanie, ked mi jedna zenska napisala, ze prijali 200 USD, este k tomu tam napisala zle cislo uctu a domotala mi priezvisko. Neda sa mi s udajmi, ktore mi poslala, prihlasit, mam MT4(v ziadosti som uviedol MT4, aj v maily pise, ze heslo je pre MT4). Uz som im napisal, ze co to ma znamenat, odpisali zatial len k tomu menu, ze ich to mrzi, na heslo a peniaze mi este odpoved neprisla. Som zvedavi, ako to dopadne. Takze hned na zaciatku adrenalin v krvi, ale nie z forexu, ako som si myslel...Dam vediet, ako to vyriesili.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to volf:
pri prevode si to hned "vypytalo" viac, ja som zadal sumu prevodu 250 USD a 8 USD je poplatok za prevod kartou, takze tam hacik nebol

to derkel:
hej, maju solidny pristup, rychle konanie, len mi to pripada trochu amterske, ked robia taketo chyby a pritom tym uctov mozno otvaraju desiatky denne, takze s tym uz nejaku prax maju...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den. Chcem is zalozit miniforex ucet u jednej tuzemskej firmy ale mam v tom trochu zmatek a strasne me tam odrazujou poplatky. Za otvorenie uctu je popl. 100 USD a pak pri obch. 5 USD/lot. Na jednom skoleni sa mi pacil pristup ked odporucali obchodovat pomalu 10 bodu denne...ale ked ziskam 10 bodov zisk a z toho sa mi okamzite odrata 5 USD tak ma to velmi zradzuje .
Su taketo poplatky normalne aj u inych sprostredk. firiem? A co za to budem mat? Pomoc pri zalozeni uctu? Rozmyslala som otvorit si ucet priamo u CMS ale mam obavy aby som zvladla veskeru komunikaciu v anglictine, ale priamo u nich nie su taketo poplt. iby spread.

Takze mam dilemu ci ist cez sprostredkovatelov alebo napriamo... Co so o tom myslite vy? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Lidus:

polatky, ktoré spomínaš sú skutočne vysoké a len zarobiť na ne Ťa bude stáť nemálo úsilia. Takže prečo platiť poplatky za niečo, za čo platiť nemusíš? Ak uvažuješ o založení účtu u CMS nevidím dôvod, prečo to robiť cez nejakého sprostredkovateľa, určite je schodnejšie (a hlavne lacnejšie) otvoriť si účet priamo u nich. Jazykovej bariéry sa obávať nemusíš. Môžeš priamo kontaktovať českého zástupcu na cmsforex@post.cz, ktorý Ti ochotne a promptne odpovie na otázky, ktoré budeš mať a pomôže Ti so založením účtu priamo u CMS bez ďalších poplatkov.
A v neposlednej rade tu na fóre nájdeš mnoho ľudí, ktorí platformu firmy CMs používajú a ochotne Ti poradia s každým problémom, ktorý sa u Teba vyskytne.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dakujem za inf. a chcem sa este spytat ci neviete o nejakom skoleni al. kurze al. o niekom /ale nieviem ci su tieto otazky na fore povolene...ale pytam sa/ kde by som sa dozvedela este nejake doplnujuce inf. o forexu ale hlavne poriadne pochopit a zvladat vsetky prikazy a systemy a indikatory aby som nerobila zbytocne chyby na live ucte.
Momentalne obch.na demo plat. VTtrader a som s nim velmi spokojna. Absolvovala som totiz dva skolenia kt. prave neboli najlacnejsie / drahsie ako kurzy kt. ponuka tento server/ ale bolo to zvetsa o psychlogii a dost omacky okolo....naucili sme sa par prikazov ale nic poriadne.. a teraz mam medzery.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...