Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

lisakus

No možná jo, ale do smlouvy mi pod IB napsali:

9. Client understands and agrees that if Client's account with CMS LLC is introduced by Referring Party that Referring Party shall have the right to access Client's CMS LLC account, but the Referring Party shall not have the right to enter into any trades on Client's CMS LLC account unless authorized by Client under a power of attorney between Client and Referring Party granting such Referring Party the right to trade on Client's account.



10. Client understands and agrees that there may be commission implemented on his account. If such commission is added, its size is the following (in USD or another base currency):
Universal Account: Commission per one 100K lot: $; and/or per one 10k mini lot: $;
Professional Account: Commission per one 250k lot: $
Exclusive Mini Account: Commission per one 10K lot: $

...koukal jsem ze jejich smlouvy byly nedavno aktualizovany...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 3 týdny později...

Volf :
Pripravujem si dokumenty na otvorenie uctu u MIGu a mam zopar nejasnosti :

1. Mam vyznacit, ci som BENEFICIAL OWNER alebo nie som. Netusim, co to znamena, oslovil som ich mailom s prosbou o vysvetlenie a dva dni ziadna odpoved. Budem tam musiet zavolat ale ich nereagovanie sa mi nepaci.

2. Notar mi sice overil obciansky preukaz, ale moc sa mu to nepacilo a upozornoval ma na moznost zneuzitia. Teraz nemyslim na samotneho brokera ale na skutocnost, ze takyto dokument pustam z ruk a posielam ho postou niekam do zahranicia.

Napis prosim k bodu 1, co si tam uviedol ty.

Juro.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf :
Vdaka za info, v slovniku som nasiel, ze tento vyraz znaci "nominalny vlastnik" ( co aj som ) a iny vyznam "skryty vlastnik".
Ake mas skusenosti s MIGom ? Natahuju spread pocas vyhlaseni ? Spominal si to vo vlakne o spolahlivosti brokerov, ale to boli cerstve skusenosti po zalozeni uctu. Ako MIG hodnotis s niekolkomesacnym odstupom ?

Juraj.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

games:
pro mě je MIG zatím nejoblíbenější broker, zkusil jsem zatím ještě CMS a IBFX. Spread natahují jen výjimečně, max 5 pips na EURUSD a GBPUSD. Datafeed nevypadává, jediný problém vidím v delší exekuci příkazů (desítky sekund). Entry plní na přesné ceně, i když se zpožděním. Ale mému stylu celkem vyhovují, od srpna obchoduji prakticky paralelně IBFX a MIG a zatímco u MIG jsem zněkolikanásobil účet, u IBFX mi poklesl. Hojně vzužívám i jejich news, US a UK data chodí během pár sekund.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...