Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

I mne se to zdalo hodne ale jeden kamos mi povedal ze kazdy chce ist s otvorenim uctu napriamo a potm su mnohy sklamany...neviem co tym myslel mozno ze jaz. barieru al. im jednoducho robi reklamu. 100 USD by som obetovala ale najviac by mi vadil popl. 5 USD za kazdy minilot.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím o radu, minulý měsíc se mi podařilo vyluxovat live účet 30.6. na euro/usd - neměl jsem vše pokryto stoplosy.
Otázka: jakým způsobem si mám doplnit finance na účet? Zaslal jsem $200 na adresu jako při prvopočáteční platbě při založení, je to správně? Zatím mi na účtu peníze nenaběhly, stále tam mám zbylých $8 . Ve čtvrtek jsem zadával v ČSOB. díky za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
strasne sa tesim na otvorenie realneho uctu...obchodujem na demo uz par mesiacov ale mna to demo poslednu dobu nebavy ked vidim ze tam nejde o realne peniaze. Mozno ze je prave chyba ale ten nutkavy pocit co mam v sebe nemozem potlacit. Mam rizikovy kapital tak preco nie?....mimochodom nedavno som v Tv videla ponuku domov s krasnymy bazenami na Ibize...takze inspiraciu tiez mam :))...len aby som nespadla na cumak a nerozbila si tie ruzove okuliare :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...