Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

to: Lidus
Letos v dubnu jsem měl první obchody na demu. Imponovala mě ta rychlost a nepřeberné možnosti. První obchody byly dobrý. Sice jsem v brzku demo účet $10 000 sjel a otevřel jsem si nový již na 5x 100 000 $ . tj.5 účtů v jednom.
S ním pracuji dodnes (mám tam cca polovinu z původní sumy,ale o to mi neběží ,jde o odzkoušení možností.Má nejčastější chyba byla stavění nových pozic oproti první, kterážto se ocitla mimo mísu. Proti trendu se ve forexu nechodí to už vím.
Live jsem začal v polovině června opatrně, ale 30.6.byly výsledky na USA a můj půllot mi vyluxoval totálně mých $450 vkladu. Neměl jsem pokryt všechny miniloty stoplosy. Již jsem se duševně zotavil a doplnil včera účet.
Před forexem jsem dělal a dělám 3 roky akcie SPAD a USA-tyto mám v(-ínusu).Forex je oproti akciím velmi ale velmi rychlý a to jak + tak bohužel i -. Rondy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Lidus
Věřím Ti že se těšíš na reálný účet a věř že je na co :)
Každopádně já měl na demu VELKOU úspěšnost a live mi ubralo více než polovinu ze zaslaných financí. Ale vyrovnal jsem to a jedu dál.
Každopádně motivace je skvělá věc, ale já ji měl taky a ejhle...
Pozor na SL a nikdy nezadávat z nudy!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radius

Ahoj, na demo ucte uz nejaku dobu obchodujem ale poslednu dobu ma to bavi menej a menej. Ked vidim ze nejde o realne peniaze tak ma to nudi. Mam neuveritelne nutkanie otvorit live ucet a uz sa neviem dockat.
Ale citala som tu rozne veci o live uctu kt. ma nepotesili...ze neslo zadat SL pod 40 pips a pod...Co teba najviac na live ucte prekvapilo, zaskocilo ???

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

jA Napsal:
-------------------------------------------------------
> Dobry den,
> chtel bych si zalozit demo ucet u CMS. Na jejich
> strankach v sekci Open a free demo account ale
> jaksi nevidim, co kde vyplnit...je mozne, ze maji
> nejaky problem se systemem nebo jsem jenom slepy?
> :-P
>
> Predem dekuji za jakoukoliv radu...


www.cmsfx.com/en/open_account/demo/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Jano:

S otevrenim uctu bych nemel mit problemy, anglictinu mam v pohode... Jde mi ciste o to, jestli si muzu dovolit napsat, ze jsem [bold] student s prijmem pod 25K [/bold]... Jenom tak zkouset se mi to nechce, protoze kdyby mi to napoprve zamitli, nejspis by mi neproslo, kdybych byl za tyden najednou zamestnany a mel prijem pul mega rocne... :-/

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...