Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to jA
Nevím kde chceš účet zakládat ale u CMS chtějí příjmy z důvodu toho aby tě neohrozili na tvé ekonomické situaci. V případě toho že zjistí (podle příjmů), že by tě to mohlo položit tak ti radči ten účet nezaloží. Je jen na tobě kolik tam chceš poslat a riskovat.

kunas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

kunas Napsal:
-------------------------------------------------------
> to jA
> Nevím kde chceš účet zakládat ale u CMS chtějí
> příjmy z důvodu toho aby tě neohrozili na tvé
> ekonomické situaci. V případě toho že zjistí
> (podle příjmů), že by tě to mohlo položit tak ti
> radči ten účet nezaloží. Je jen na tobě kolik tam
> chceš poslat a riskovat.
>
> kunas


No myslim ze CMS viac menej kasle na to ci a kolko prerobis a ci na to mas, alebo nie, je to na tebe tvoje rozhodnutie to ze pytaju prijem a chcu detajli prijmu je skvor preto ze to pozaduje federalna vlada USA kvoli trvajucim opatreniam na boj proti terorizmu a praniu spinavych penazi.
A ako by asi zistili tvoj prijem? zavolaju do firmy? ale firma nemoze nikoho informovat o tvojom prijme bez tvojho suhlasu...

Kamos otvaral ucet ako nezamestnany a v uplnej pohode aj ked nemal "ziadny prijem".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

exlxe
Bez poplatkov? tak to neviem o com hovoris, lebo ja som posielal 400USD a pohoda ziadny extra poplatok iba ak za prevod penazi, ale to som zadaval uz dopredu ze som preberal poplatok na seba aj za banku na "druhej strane"

Ked vyplnis online zmluvu na konci si vytlacis tzv. podpisovy kontrakt a ten podpises a aj z ID posles preskenovane mailom do CMS to je vsetko.
Tu zmluvu mas online a aj ju online vyplnas podla mna je to lepsie nakolko ak spravis chybu iba ta upozornia kde si chybu urobil a teda ju mozes aj jednoducho opravit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,

oteviral jste si nekdo ucet u cms pres IB cmsfx@post.cz? Udelal jsem to naporsto zbytecne, uzitek z toho bude zrejme absolutne nulovy. Ted mam ale ve smlouve, ze po me budou chtit nejaky komise na mym uctu... Je nekdo ve stejne situaci? Jeste mi to neautorizovali. Nevim jestli to nemam zrusit a zalozit to znovu.

Diky moc za odpoved.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...