Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

caf

chcu este cislo vodickeho alebo cislo pasu

to druhe znamena ze v sekcii kde si vyplnoval udaje o zamestnavatelovi im mas este urcit nature of biznis co je obor alebo povaha biznisu ktorym sa zaobera tvoj zamestnavatel.neviem kde robis moze to byt napriklad obchod, sluzby,vyroba alebo aj nieco konkretnejsie napriklad logistika, transport, drevarky priemysel a pod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chipware,
mně s tím " nature of business " dělali problém nadvakrát i když sem jim to napsal jasně a stručně jako ty :-)
Je potřeba rozepsat jasnější zaměření zaměstanání jednou, dvěma větami,jako kdyby si to vysvětloval dětem, ve tvém případě zhruba ve stylu - " ne všichni lidé v Česku jsou tak hodní a charakterní, že platí své dluhy, proto je potřeba mých služeb" ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

K diskuzi ze str.31/32 ohledně otevření účtu u MIG:

Taky o tom uvažuji a samozřejmě jsem narazil na problém notářsky oběřeného pasu atd. Kamarádka notářka mi řekla, že to je zákonem výslovně zakázáno. Napsal jsem tedy do MIGu s tím, že z mé zkušenosti s jinou švýcarskou finanční institucí ;) jim stačila kopie pasu s ověřením "by well known bank" čili nějaké známé banky. Napsali mi tedy z MIGu toto:

In the case you can not get your passport certified by notary, it's ok if you can get it certified by a bank, police, lawyer or commune.

Takže stačí "ověření" nějakou bankou, policií, právníkem nebo obecně státní správou (obecní úřad). V našem státě, kde razítko má nejvyšší moc, to ale stejně vidím jako problém... Možná by to šlo ještě obejít oficiálním překladem, tam je taky kulaté razítko se státním znakem... Někdo ještě dříve psal, že mu to potvrdil "obyčejný" právník, nikoliv notář...

Snad to někomu pomůže...

Kubrt

Link to comment
Sdílet pomocí služby

O ověření kopie pasu pro MIG tu už kdysi dávno psal tuším Milan, stačí na ni připsat "This is the true copy of the document". Pod takovým prohlášením pak chtějte "jen" ověřit váš podpis, což žádný zákon notáři nezakazuje. Tak jsem to taky udělal, jen s tím, že jsem to tam musel dopsat i česky ("Toto je prává kopie dokladu"), protože naše paní notářka neumí English... :-) MIG to přijal bez problému.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Par dnu se venuju vyberu toho spravneho brokera... MQ4 platforma.

V uzkem vyberu zustal MIG, IBFX a VELOCITY4X, na kterych jedu i demo.
IBFX jsem vyradil, protoze ma 2x vetsi spread jak ostatni.

Inklinuju k tomu mit moznost jet mikro loty (0.01 a 10000 unit) , rikam si ze pro zacatek je to pojistka, sice nic moc nevydelam, ale taky pripadne mene prodelam.

Tady ma MIG vyrazne minus... ma pouze standardni 100000unit a min pozice 0.1L pri pace 1/200
Druhe minus je pomalejsi plneni, nevim jake to bude mit na live prakticke dusledky, zvlast u EA.
Dal uz vidim u MIG same plusy. Seriozni zevnejsek, ZADNE DALSI poplatky, jen spread.
Slozitejsi zalozeni neberu jako problem.

VELOCITY4X
Spread stejny jako MIG, ale...
poplatek za withdraw 45USD, to bych jeste prezil i kdyz skripu zubama
zalozeni rychle, pres mail
rychle plneni, podle referenci i spravne ..TP a SL
moznost mini uctu ... 10000 unit, 0.01L , paka 1/100 - dobre pro pocit sucha a bezpeci
ALE cislo2 - VELOCITY nehedguje margin z opacnych pozici... to je druhe zasadni minus.

Kdyz otevru na MIG 1L buy a 1L sell - mam margin 0 a free margin se meni jen o zmenu P/L

Na VELOCITY je u tehoz margin stejny jako bych dal 2L buy nebo 2L sell...

Dalsi drobnosti jsou smlouvy, MIG se mi osobne jevi daleko serioznejsi, v technicke specifikaci se jasne vyjadruji k otazkam SCALPING, GAPy a jejich plneni, jasne rikaji ze ruci za plneni SL a TP. Na Velocity jsem nasel hlavne za co vse neruci.

Jak je to se zdanenim u Velocity... normalne danim jen u nas?

Asi si nevyberu... nevite zda MIG neplanuje mini account z 10000unit a 0.01L???

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...