Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

Ahoj, mohl by mi nekdo doporucit vhodneho brokera?
Mam backtestovany system a rad bych ho otestoval na live miniuctu. Je to AOS v MT4 a funguje jen na parech se spreadem 2 pips. Dalsi pozadavek - aby sli objednavky, SL a TP zadavat alespon 7 pips od aktualni ceny a dalsi je konto max. 500 $. Prosel jsem vsechny brokery na Fxstreet a mojim pozadavkum vyhovuje jen IBFX. Bohuzel mam spread 2 pips jen na jedne mene (EURUSD). Idealni by byl MIG, ale tam je zas minimalni ucet 2000$ :(. Kdyby jste tedy vedeli o nekom lepsim, dejte vedet. Popr. neni jeste nekde (krome fxstreet) nejaky seznam spolehlivych brokeru?

Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kurkapetr Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj, mohl by mi nekdo doporucit vhodneho brokera?
>
> Mam backtestovany system a rad bych ho otestoval
> na live miniuctu. Je to AOS v MT4 a funguje jen na
> parech se spreadem 2 pips.


Toto prinajmensom znie velmi podivne. Mozno off topic ale preco ti to nefunguje aj na paroch s 3-4pips spreadom?
Celkom slusny broker je www.mbtrading.com/fx aspon referencie mi tak hovoria ale myslim ze MT4 nemaju.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tawa:


CyberiaTrader EA neznam. Svuj system jsem si udelal sam a vzniknul spis nahodu. Mel jsem jistou predstavu a pri backtestu jsem upravoval a upravoval a upravoval a vzniklo trochu neco jineho nez byl puvodni zamer :). Funguje i se spreadem 3 pips, ale ma trosku vetsi DD a mensi zisk, ikdyz porad slusny. Je to tak trochu skalping - TP je cca 8-11 pips podle TF. Udela to tak 30 obchodu denne a kazdej mesic to ma teoreticky minimalne zdvojnasobit ucet :))).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kurkapetr: Pripajam sa k Pajsoft. A poviem ti preco: Zrejme mas maly average profit per trade. Mozno mas vyssiu win probability ale budes mat urcite slaby win:loss ratio. Staci maly slippage pri kazdom trejde a tvoj system nebude asi dobre fungovat. Prirataj si ku kazdemu trejdu slippage aspon $10USD. Sam hovoris ze uz pri spreade 3 pips mas trochu vacsi drawdown. Scalpingove systemy vacsinou na dlhe trate prehravaju. Odporucam backtestovat ten isty system aj v inych programoch ako v MT4 len tak pre objektivitu backtestov

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to tawa > Mna spready v zásade nezaujímajú a nerobím si o nich žiadnu evidenciu, napísal som len to, že som spokojný s plnením pokynov. Správy neobchodujem (lebo to neviem) a prevažne sa držím 15 min. grafov. Ak spread niekedy pri správe vyletí, to nevylučujem , ale ani sa ma to netýka. Pre mňa je dôležitejšie , že mi uzavreli obchod na stopke v priebehu gapu a to presne na tej cene, kde som chcel.
A systému, ktorý je závislý na tom či je spread 2 alebo tri pipsy, by som neveril.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No když zadám hned po vstupu SL -170 USD, tak mě to přece nemůže zruinovat ne? Max. ztratím těch 170 USD (to je včetně spreadů 3 pips). A když jedu demo VT přes CMS, tak to je stejné jako v reálu? Stejná data, ceny atd.? Dívala jsem se, že přes VT se může obchodovat u více společností, tak doufám, že když pak převedu penízky k CMS, tak že když mi přidělí nějaký kód, tak půjdu přes ně...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...