Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

X-etra Napsal:
-------------------------------------------------------
> S minilotama?

Na kazdou otevrenou pozici se ti z uctu odecte margin (po uzavreni obchodu se ti vrati) a ten je na 1 lot 250 USD, takze alepson na tohle + na spread musis mit.

Pokud das SL na -170, tak prijdes skutecne jen o 170 a o spread...

Doporucuji ti zacit u CMS. Stahni si jejich demo a pak muzes prijit na zivo.
Cesky, srozumitelne a hlavne oficialne ti poradi na cmsforex@post.cz, je to v pohode...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pánové, já myslím, že jste tak trochu mimo mísu. X-extra psala, že má v úmyslu založit účet se 4000$ a používat SL ve výši 170$. To je myslím dobrá myšlenka. Při takovémto MM a systému, který minimálně z 60% bere zisky, podle mě není problém obchodovat se ziskem. Jak tak počítám, 170$ bude něco kolem 4% ze 4000$, což je v normě.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

MAm trenovaci platformu cms mesic na ni delam a bavi me to a navic me to profituje ,rozhodl sem se do toho jit tedy na ostro rad bych proto vedel co je pravdy na tom kdyz neudelam do mesice urcity pocet koupenych lotu tak me bruker strhne 20 procent z meho uctu, zda se mi to hloupe jelikoz se dokazu obchodovani venovat tri mesic v kuse ale pak zas mam treba mesic kdy internet nezapnu .da mi nekdo radu..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravim panove (a damy?), znovu jsem si procetl toto vlakno, protoze hodlam v brzke dobe otevrit svuj live ucet (sve penize spalim s lehcim svedomim v FX boji nez kdyz nakrmim zlodeje) a ma volba je zatim na InterbankFX, rad bych se tudiz otazal tech, kteri zde maji zalozeny live ucty, jak jsou s timto brokerem spokojeni. Na Internetu lze nalezt velice protichudne a rozporuplne reakce - napr. www.forexbastards.com/Interbankfx.shtml je velmi zajimavy (ale i serioznejsi zdroje jako elitetrader.com apod.). Jsem zvykly informace filtrovat, ale zminky o FOREX LIQUIDITY LLC a Robertovi Grayeovi lze nalezt na mnoha mistech a vzdy v ne zrovna privetivem svetle. Tak nevim co si o tom myslet...

Proto bych rad znal nazor tech, kteri live obchoduji, zda-li je to pouze lidska blbost FX rychlokvasek nebo je na tom dost pravdy. Diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...