Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Hypotetická otázka - mají někteří brokeři omezenou délku držení pozice ?
Hledal jsem v seriálu od Sida, jedinou zmínku jsem našel o Rollover a držení pozic spotovém trhu max. 2 dny.
Vím, že někteří brokeři nedovolují (?) scalping, tedy omezení kraťoučkých obchodů. Omezení na druhou stranu (velmi dlouhé pozice) tedy poziční obchodování jsem nenašel. Je to teoretický dotaz, měl bych v tom ale rád jasno.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

Měl bych dotaz týkající se založení FX účtu. Minulý týden jsem si požádal o založení účtu u CMS a jak se zdá, podařilo se. Dostal jsem vcelku rychlou odpoveď kde mě vyzvali k převodu peněz a odkázali mě na nějaké stránky, kde je asi pět různých metod převodu. Bohužel jsem v tomhle celkem nezkušený a nemám moc přehled, takže vrchol mého umu spočívá ve vyplnění příkazu k úhradě u KB (kde mám účet). Napsal jsem tedy tomu člověku, který má na starosti u CMS čechy a ten mi poslal následující údaje:

Beneficiary:
Capital Market Services LLC

Destination Bank Name:
JP Morgan Chase Bank

Destination Bank Address:
349 Fifth Avenue, New York, NY 10016, USA

Destination SWIFT-ABA code:
CHASUS33 or 021000021

Destination Account Number:
9870-7933-9465


V příkazu zadáváte SWIFT kód - CHASUS33

Bohužel nemám vůbec představu o tom, kam tyto údaje vyplnit a taky mi vrtá hlavou jak rozeznají, že je tato platba ode mě. Chybí mi nějaký variabilní symbol. Mohla by mi prosím nějaká dobrá duše polopatisticky vysvětlit jak tento převod zrealizovat? Byl bych mu zavázán:-)

Jay

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

zdravím. nevíte někdo jestli se dá domluvit s cms na tom, aby mi např. při určite hodnote učtu(pod kterou už bych nechtěl jít) zablokovali obchodovaní? Např.1000$ je minimalní stav učtu, a pod to bych nemohl spadnout ani když vypadne spojení,atd .Prostě bych měl takovy stop loss. Dekuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

caba: no ja mam dojem, ze jsou brokeri (mozna ne vsichni a neznam podminky CMS), kteri presne toto maji v obchodnich podminkach, resp. ta formulace je odvozena od procentuelni blokace marginu vuci disponibilnimu uctu... pokud klesne rekneme na 35% (to si ted vymyslim) jsou automaticky (protoze to hlida pocitac a ten nema emoce i kdybyste se na hlavu staveli) veskere Vase pozice uzavreny za market cenu (a je uplne putna, ze vase strategie vam za 2 ticky (po 100pips gapu) nadeli milionovy zisk).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to PaJa: moje otazka byla myslena dost ironicky .... protoze jednak mame (nekdo ne) nejaky money management a za druhe (nekdo nepouziva) klasicke stop lossy ... a pokud ma trader nejaky system, tak snad nemusi premyslet o tom, aby mu broker 'zablokoval' obchodovani ...
btw, myslis margin call?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...