Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

frantacech>> u Velocity se spravnym plnenim TP/SL bych si mozna dal jeste pozor, co jsem je zkousel na demu a cetl i reference na webu tak s tim maji nekdy problemy (pri limitnich prikazech), neco ve stylu co tady lidi psali na FXDD, pri rychlejsich pohybech jako by jim zamrzl prisun dat a pak se tam objevuji gapy, ale mozna to uz vyresili, koukal jsem se na ne pred par mesici

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

frantacech:
u Migu taky dochází při vyhlašování k rozšiřování spreadu, i když zatím ne v takové míře jako u IBFX (2-5 pips navíc). Ale co není, může být. IBFX před rokem taky nenavyšovali a najednou s tím začali. Jinak jestli ti můžu radit, nesnaž se vybírat brokera podle svých momentálních schopností, uvažuj trochu do budoucna. To že MIG nemá mikroloty tě za pár měsíců přestane trápit a stejně tak hedgingové strategie že ti blokují margin - pokud budeš používat např. 5% risk na jeden obchod, pak ani dvojnásobek marginu tě nijak zvlášť nevytrhne (navíc hedging je podle mě neperspektivní, takže ho přestaneš brzo používat), to platí i o páce, myslím, že 1:100 je při risku 5% až až.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volfe, kdyby jsi mel u sebe porovnat manual a EA na live uctu, co prevazuje a v jakem asi pomeru?

Priznam se ze inklinuju spise k EA , z ruznych praktickych duvodu... stres, emoce, nedostatek casu pri zamestnani atd.
Na druhe strane mam na manualu vetsinou bezpecnejsi vysledky.

Citim ze zacinam preslapovat na miste a musim udelat dalsi krok.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frantacech:
Já používám EA. Dává mi to statistickou výhodu systému odzkoušeného na historických datech a menší prostor pro ruční zásahy ovlivněné emocemi. Ze svého deníku vidím, že ještě nejsem schopen konzistentně vydělávat diskrečně, proto je pro mne EA jasná volba. Také pomocí EA obchoduji news, což se podle mne ručně nedá stíhat s dostatečnou efektivitou. A pravda, také EA využívám na to, že pořád nemusím sedět u počítače. Dokonce jsem si dovolil i nechat puštěný systém a odjet na několik dní pryč, ale tady vidím ještě určité rezervy v zajištění výpadku proudu atd.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

volf:
EA ... hans123mv22 a na news .. amazing?

Momentalne zvazuju udelat EA na ISAKAS, ty indikatory na me delaji slusny dojem, po pridani GMACD na ruznuych TF a obchodovani jen ve smeru H4, D1 ala Dolly by to mohlo mit mozna zajimavy potencial.

Hral jsem si par tydnu s Firebirdem, nakonec jsem to vzdal, moc nebezpecne.
Momentalne testuju 10point a jeho modifikace ..verzi RMI, Goblin, Goblin modH atd.
Nejlepsi vysledky mi dava Goblin 1.2 v hedge konfiguraci, bezi 2x a jeden BUY druhy jen SELL. Na migu demo z 5000 je za 14 dni 12000. Ale nelibi se mi ta strategie, presto ze mam misto martingale alespon fibo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frantacech:
nepoužívám žádný běžně dostupný EA. Mám svoji modifikaci hanse a na zprávy používám svůj EA na principu straddle. Ty ostatní systémy, o kterých se zmiňuješ, moc neznám, tak ti v tom neporadím. Ale jen jedna věc, 14 dní na otestování systému nestačí. Podle mě minimálně půlroční test o něčem vypovídá. Třeba hans může mít i měsíční období, kdy nevydělává, ale v dalším měsíci všechno dožene. V každém případě doporučuju jít na live jedině s otestovaným systémem, který vydělává a důvěřuješ mu. Nepouštěj se do experimentů, že na live teprve odladíš strategii.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

frantacech

určitě ne, má svou poměrně jednoduchou obchodní platformu

jak tu již psali mnozí, používají někdy více softů a na jedněch "analyzují" a na jiných "obchodují"
mně zaujala možnost obchodovat třeba s 10 USD s 0,00001 lotu
takže ten, kdo chce pouze zkoušet a prioritou je zisk pipsů na ne zisk USD, je to alterntiva k demo účtům
tady je to sice "za tvrdé a naostro", nemusí to ale bolet. mnozí začátečníci chtějí brokera a vybírají podle minimálního vkladu. Když začnete s 200 USD a nezadaří se, jste velmi brzy i s 0,1 lotem bez možnosti obchododvat, prostě nestačí prostředky na margin. Tady s tím prťavoučkým kapitálem můžete trénovat mnohem déle, a přitom naostro.
Je to pouze jeden z pohledů a názorů.
Protože jsi jediný za dva dny kdo se ozval, není to ale asi moc zajímavá a lákavá teorie.
Radovan se svými desítkami lotů asi kroutí hlavou ((:-))), ale je tu i spousta ..náctiletých a studentů, kteří si možná vstupní kapitál ve stovkách usd dovolit nemohou a přesto by rádi zkoušeli.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den. Mam maly dotaz ohledne zalozeni uctu u CMS, registraci jsem provedl pomoci Online formulare,jelikoz jsem u Ceske Sporitelny,tak jsem zadal: Account number: xxxxxxxxxx (bez lomitka) a ABA/SWIFT: 0800 ...jenze na tohle mi odepsali,ze ABA/SWIFT ma mit 7-8 znaku,na netu jsem si nasel SWIFT kod po CS: GIBACZPX ...dotaz zni,jestli bych mel dotaznik vyplnit takto: Account number: xxxxxxxxxx/0800 (z lomitkem) a ABA/SWIFT:GIBACZPX jestli tedy nestaci samostatne cislo toho uctu bez lomitka...omlouvam se pro vetsinu z Vas na trivialni dotazy, ale byl bych rad,kdyby se mi penize taky nekdy dostali zpatky:) dekuju za odpoved

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Budik:
nejsem si jist jestli náhodou číslo účtu nebudou chtít ve formě IBAN, SWIFT nevyplňuj jako kód banky (0800) ale právě soubor písnem (GIBACZPX). Toto je standardní vyplňování při zahraničních převodech. Číslo tvého účtu ve formě IBAN Ti sdělí po telefonu na jakékoliv pobočce spořitelny.

S pozdravem

Kahiros

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...