Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Pajasoft:
jelikoz bohuzel nemam volneho casu nazbyt, tak opravdu naposledy: pokud te zajima, jak se teorie muze take setkat s praxi v pripade nejakeho, tebou uvadeneho 'krachu', doporucuji precist neco o Long-Term Capital Management hedge fundu (LTCM) a roku 1998 ... a hlavne (!!) salamounskym vyresenim toho 'prusvihu'....

btw, rika se, ze vseho moc skodi .. i te premiry teorie ... g/l!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

djboom :
slovensko myslim si nema agenta pre CMS ale CZ agenta maju. Ak si zadas do Google vyhladavat forex tak na pravej liste "sponzorovane odkazy" mas dve slovenske stranky ktore pracuju s CMS . Je to druhy a treti odkaz. Ale moc ich neodporucam. Tej prvej firme platis za otvorenie pozicie poplatok takze ne eur/usd nemas spread 3 pip ale 6 pip a u tej druhej zaplatis tusim len za skolenie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pacho > za spravy neplatis ale platis za otvorenie pozicie 30 usd lot alebo 3 usd minilot . - To nieje pravda , a rad by som vedel ako si k tejto informacii dospel . Ako mozes vediet komu a kolko platim ??
Djboom > ak si precitas moj prispevok z 21.2 7.31 je tam navod ako slovenskeho agenta vyhladat. Robia nielen CMS, ale aj inych brokerov, napr. Velocity . Pravdaze , mozes ist aj cez ceskeho alebo priamo do CMS, ale mne vyhovuje servis, ktory mi poskytuju. Pravdaze bez akehokolvek navysenia spreadu, ci inych dodatocnych poplatkov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vladko11: ved uz sme sa zhodli na tom ze hovorime kazdy o inej firme :) Ja hovorim o tej ktora je na google v tej sponzorskej liste tretie z vrchu podla tvojich kriterii vyhladavania ktore si pisal . Tam platis ako drak ... bol som u nich zo zaciatku ked som este nemal take info ako teraz ale uz som sa osamostatnil a nic neplatim . Ty mas ktoru na mysli ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no ked som teraz dal do vyhladavania rovnake hesla, tak tu tvoju firmu mi vyhodilo na 4. mieste od vrchu a tu moju som tam nevidel, asi sa to poradie sponzorovanych odkazov meni. Preto ju asi ani Djboom nenasiel . Mam na mysli tu firmu, ktora robi agenta pre CMS, Velocity, Saxo a este aj pre FXCM. To by k vyhladaniu malo stacit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

chlapi ved si to vybavte medzi sebou mailami. Je to celkom funny citat ako si tu vymienate indicie:) Inak v pravidlach je zakaz vkladania linkov na firmy, ale nie zakaz vkladania mien firiem. A pokial viem financnik.cz nerobi agenta na forex, takze tieto firmy asi nemozno povazovat za konkurenciu. A nakoniec, kontakt na ceskeho agenta CMS tu bol spomenuty niekolkokrat a problem nebol.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pacho: nelze te kontaktovat jinak, tak musim vzit zavdek timto kanalem... Smluvni podminky Oandy neznam, ale rad se seznamim - kde si mohu smluvni podminky precist? Na www.oanda.com je vsechno mozne vcetne jakesi pofiderne registrace, ale smluvni podminky tam nejsou (ten agreement je o necem jinem)... pokud je podminkou nezbytne nutnou pro toto nejprve registrace (dekuji, spamu uz tak mi chodi vice nez dost:)), pak dekuji, uz to o necem svedci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...