Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

Psoft
Pro mne jsou debaty tohohle rázu jen ztrátou času.., pokud čerpáš z fxbastards, tak si přečti i nějaké reakce na Oandu, Saxo, MG, Interbank atd., všude se najdou nespokojenci a spokojenci. A tady už tady bylo řečeno dříve snad 100x..Pro mne za mne si obchoduje třeba pře Bulhary (i ti mají nyní FX brokera). Mám účty u CMS, v Londýně a nově ve Švajcu a jsem spokojen a to je pro mne podstatné..
Tímto debatu o ničem s tebou končím. Jen avizovaná ztráta času..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

paja:
nechce sa mi to čítať od začiatku a neviem o akých objemoch sa tu bavíte, ale ja patrím medzi tých ktorí spadli do straty a CMS mi tú stratu vyrovnala na nulu bez toho že by som ich o niečo žiadal ja. A účet mi teraz funguje ďalej normálne. Bolo to ale len smiešných cca 30 USD.
J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

PJSoft
rozhodně nemám potřebu dělat úkroky stranou a o jakých argumentech mluvíš ? Prostě na debaty s teoretiky tvého typu mi chybí čas, který mohu efektivněji využití při obchodování...Původně jsem jen v počátku této debaty odpovídal na dotaz pacha, jaký mám na to názor. Ale vyhovím ti, ano znám několik případů, kdy se tradeři u CMS dostali pod hranici marginu, který jim nedovolil dále obchodovat. Buď museli doplnit účet nebo prostě nějakou dobu neobchodovali (včetně mne v počátcích, kdy jsem prodělal pár tisícovek). Nevím od známých a přátel, že by jim však proto CMS vypověděla (ukončila) smlouvu.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

SID: To ale neni situace, o ktere se bavime... dostat se pod hranici marginu (a tim nemit moznost obchodovat) a udelat sekyru u brokera je podstatny rozdil!.

Tvrdil jsi, ze na FX neni mozne prodelat vice nez fundovany ucet, ja rikam, ze to neni pravda. Ty rikas, ze chces zdokumentovat klienta, ktery musel uhradit zpusobenou ztratu. Ja ho nemam! Ptam se vsak, zda-li ty mas klienta z opacne strany - klient "vyrobil" ztratu nad svuj fundus, kterou nemusel hradit a byl to problem CMS? Pokud ani jeden z nas nema priklad takoveho cloveka, pak promin, ale smluvni podminjy CMS o limitu rizika NEHOVORI.

PS: Nazor na mne muzes mit libovolny, ale i tak se k sobe muzeme chovat slusne bez osobnich invektiv, vid?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pacho:
neviem či som celkom mimo, ale paja znova píše "Ptam se vsak, zda-li ty mas klienta z opacne strany - klient "vyrobil" ztratu nad svuj fundus, kterou nemusel hradit". Ja hovorím áno, ja som zišiel nielen na nulu ale do mínusu. Keď som účet doplnil, mal som na úšte všetky peniaze ktoré som poslal. Takže stratu mi nestiahli.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chlapci, asi bude lepší toho nechat, aby se to nepopralo.

Je realitou, že svět není černý ani bílý a tudíž těžko existuje jednoznačná odpověď.
Popravdě pokud je Pajova interpretace překladu pravdivá a je součástí podepisované smlouvy, moc velkou radost z toho nemám. Pokud tady Jano zase cituje opačný případ, je to potěšitelné.

Pravdou však taky je, že pro pár dolarů si jméno nezkazí, kdyby se mělo stát něco "velkého" tak můžou říci : "Vždyť jste to podepsal, tak proč se divíte"... brr ! - ošklivá představa.

Je smutná realita, že ti velcí mají bandy právníků, kteří se živí právě vymýšlením kdejakých možností, co by se mohlo stát a mají to ve smlouvách vágně popsáno, aby se do toho dalo schovat kdeco. Nám nezbyde, než to brát jako fakt, nebo se na to ...

Cílem debaty jistě nebylo, aby někdo nad někým vyhrál, ale vyjasnění nadhozeného tématu. Vítěz není, názory jsou různé, svět jde dál.

Buďme na sebe hodní, chodíme sem abychom si pomáhali.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pánové,

pokud se používá zdravý selský rozum (tj. MM + převod %-vé části výdělku do prasátka) není se čeho bát. Nejen Sid může potvrdit, že to funguje. Spíš než obava co se ztrátami, bych se raději zaměřil na to, jak je co nejvíce minimalizovat.

A taky mají brokeři dobře spočítané, že když vás dojí málo, ale pravidelně, tak je to pro ně daleko výhodnější, než vás položit, nehledě na to, že mají vaše pozice hadgnuté, tak vám raději ten SL uznají (většinou ;-)), pokud ho tedy používáte.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...