Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

pacho & all:

Zrejme maji novou verzi pravidel, ale skutecne Oanda je pro mne zatim jediny broker, ktery [bold]garantuje[/bold] vysi maximalni ztraty na FX.

Pokud byto nekoho zajimalo, pak v soucasne dobe je definice takovato (clanek 15, Customer agreement):

15. Maximum Losses. OANDA warrants and represents that the FXTrade System has been designed so
that:
(a) Your total aggregate Realized Loss can never exceed the sum of the total aggregate deposits made
to your Account and your total aggregate Realized Profit; and
(b) Your Account can never have a negative balance.


Celkove mi jejich pravidla pripadaji vyvazenejsi nez mnoha jinych... (skoda jen toho vyrazne gumoveho spreadu - co ten cable & 100 ci 200 pips live spread nedavno?)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

O Oandě se šíří historka jak při nedávném vyhlášení NFP operátor před zprávou zadal spread místo 20 ještě s jednou nulou navíc (asi zrovna kýchnul bo co). Rázem všichni v pěkné ztrátě, než chybu napravili na zadané Stopky, uplynulo 1,5 hodiny. Jenže cena mezitím byla někde úplně jinde, takže všichni opět ve ztrátě. Pravdou zůstává, že všem postiženým byla sjednána do pěti dnů náprava způsobem anulování obchodu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Retro: asi to patri do jineho vlakna (spolehlivost brokeru), ale budiz... Prave Oanda se vsude chlubi thiniest spreadem jak je jen na marketu mozne - pokud je tedy pravdiva ta cast historky, ze to zpusobil operator rucnim natazenim, pak to znamena, ze ta jejich reklama je poradny blabol a se skutecnym stavem na marketu nema jejich gumovy spread nic spolecneho. Seanci z te akce jsem videl coby flash zaznam tusim na kingsforex nebo nekde podobne... (a vsichni chatari (od chatu, ne chaty) krome nepublikovatelnych slov se jali podniknout defenestraci:-))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Juraj,
prosim ta vysledoval som, že si zakladaš účet u MIGU prosím ta tiež by som sa chcel uberat tymto smerom už mam podklady na vyplnenie no potreboval by som rady na začiatok ako so založením pod.Pokial by si bol tak dobry prosim ta napis mi ako si postupoval pri vyplnovani...nechcem urobit chybu.Moj mail crado@seznam.cz
Vdaka ti moc...Rado

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nechci plašit, ale pro všechny kdo mají založený účet u [bold]INTERBANK FX[/bold] . Jaké máte potvrzení o tom, že účet číslo XY náleží právě vám? Nějaká smlouva nebo tak něco? Ne že bych chtěl o IBFX pochybovat (Registered FCM, Member NFA a vynikající klientská podpora), ale tohle je jediná věc, která mi u nich chybí. Jinak spokojenost. [bold] [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Juraj,
prosim ta ak budes mat trosku casu napis mi ako si vyplnoval ten dokument na otvorenie uctu u MIGU usetrilo by mi to vela casu. Keby si bol taky dobry taktiež by som rad spytal ako sa ti vidi obchodovanie v reale s porovnanim s demom, lebo by som rad do toho šiel no nemam nikoho s kym by som to tak nejak prediskutoval.
Dakujem Rado

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

djboom
u zprostředkovatelů se většinou jedná o nějakou další smlouvu navíc - ti kteří berou poplatky za lot a pak jsou i účastníky smlouvy....u agentů, ty si platí samo CMS, dostaneš vysvětlení co a jak vyplnit, jak se registrovat atd. a smlouvu pak uzavíráš přímo s CMS - bez poplatků...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...