Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,

v blízké době si chci otevřít live účet u společnosti CMS. Chci se proto zeptat, po jak dlouhé době po otevření účtu musím zaslat peníze. Funguje to tak, že CMS mi oznámi, že účet byl otevřen a peníze mají být zaslány na ten a ten účet? Také bych se chtěla zeptat, zda kvůli převodům peněz k CMS a výběrům máte zřízen devizový účet, nebo používáte běžný účet v české měně. Mám účet u poštovní spořitelny a na tento dotaz mi napsali, že k platbám z/do zahraničí mi postačí běžný účet.

Děkuji.
X-etra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

x-etra
Peníze zasíláš po výzvě CMS, kde ti sdělí v mailu na jaké účty máš peníze převést. Nemusíš nutně mít devizový účet, většina tuzemských bank provede převod i z běžného korunového účtu. Pokud budeš ale obchodovat s většími objemy je lépe mít sólo dolarový i sólo eurový účet... Poplatky jsou indi vindi, např. u E-banky jsou celkem solidní a přijatelné a určitě ne "obrovské"...:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moc děkuji za odpovědi. Zatím s žádnými většími objemy nepočítám. Rok papertraduji na demu a ze začátku chci vyzkoušet live na minilotech, hlavně kvůli psychologii a vyzkoušet si, zda moje strategie bude vycházet i v reálu. Mile mě dnes překvapila rychlost odpovědi českého agenta CMS. Zaslal mi návod v češtině, jak vyplnit formulář + další info. To vše během 2 hodin a ještě k tomu v neděli. (tu) :)

X-etra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den velice mně mrzí že vás obtěžuji ale já se snažím otevřít účet u cms přes čsob nejdřív po mně chtěli iban neuspěli tak teď pomně chtějí konstantní symbol,variabilní symbol, a specifický symbol nevíte náhodou kde bych je mněl hledat děkuji za rychlou odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tatar
pokud vím, tak tam se uvádí pro převod peněz jen číslo patřičného účtu CMS (podle měny - v dolarech, euro, frank atd.).
www.cmsfx.com/en/my-account/deposit-funds/wire_transfer/
Pokud chceš udělat ČSOB (mimochodem hrozná banka..) přece jen radost, napiš do specifického symbolu svoje klientské číslo, které ti už CMS asi nějaké přidělilo...jinak slečně u přepážky ČSOB řekni, že nic takového příjemce nevyžaduje - konec, tečka.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to: X-etra
Informace pro zasílání peněz do zahraničí mi asi před měsícem poskytla pracovnice mojí baky ČS - ERSTE. Mělo by to být asi tak že při převodu v rámci skupiny ERSTE je poplatek 220,- Kč a kamkoliv jinam je účtováno dalších 200,-Kč, pokud celková převedená částka nepřesahuje (a teď si nejsem přesnou částkou jist) asi 20.000,- kč. Převod na EUR nebo USD se provádí dle aktuálního kurzy banky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Díky side za odpověď tu samou mi poslal český agent cms tak jsem vytiskl odpovědi popadl je a došel s nimi do banky .pohodlně jsem se usadil a dal jim to přečíst s dodatkem že jsem zde potřetí a když neumějí převést finanční prostředky tak zruším účet a obrátím se na jinou banku během 20 min. byl převod hotov a já spokojeně odcházel ještě jednou díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tatar
:-), tak to má být "pokud děláte problémy nebo jste neschopní, jdu jinam"...na to obvykle slyší dost subjektů i jednotlivců.:-)..mnohé české banky chtějí holt pořád být papežštější než papež...v USA to všeobecně funguje v bankovnictví trochu jinak (a mnohdy snázeji, rychleji a hlavně pro klienty levněji..)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V založení live účtu nevidím problém,našel jsem si českou společnost,která se tím zabývá,stáhnul jsem si jejich platformu na které jsem si založil demoůčet .Po důkladném seznámení a vyzkoušení mých schopností,jsem stáhnul,vytisknul a prostudoval jejich podmínky a smlouvu,kterou jsem podepsal a zaslal do jejich sídla v Praze.Potvrzenou smlouvu mi poslali zpět a na podkladě toho jsem zaslal peníze na jejich účet do ČNB.Na již založeném demoůčtu jsem vypsal nové přihlašovací jméno a heslo a můžu již obchodovat živě.Zřizení live účtu mi trvalo 4 dny,záleží na poště.Vše mám zdarma,jen převod z mé KB do ČNB hradím já.Společnost u které jsem žije pouze ze spredu.Toto je moje zkušenost na toto téma,není to návod.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...