Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Som zo strednej generácie a k forexu so sa dostal len pred dvoma mesiacmi . Niečo som naštudoval, niečo vypočul, prečítal v tejto diskusií . Samozrejme aj demo . V tomto vlakne som sa dozvedel ako na účet .Chcem sa však spýtať
ako to funguje opačne .To znamená z účtu napr.istej banky , ktorú ponuka sprosredkovateľ na svoj účet na Slovensku.
Niečo som tu našiel ale aj tak ,neviem postup . Príprave sa chcem venovať aspoň rok a postupne sa zapajať do tejto diskusie .
Ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nedá mně to,abych nenapsal svoji skušenost s InterbankFx,kdy si alespoň 14 dnů s nimi dopisuji a zprvu jsem si myslel
že trpí paranojou,ode dneška si to nemyslím,jsou to deb...


první email--
1. W-8 Tax Certification (form attached)

2. Two forms of identification. One form of ID must be a government issued ID image, drivers license or passport. Some examples of a second form of ID are a recent Utility Bill, Bank Statement or Medical ID card. In addition, one of the two forms of ID must show proof of the physical address listed on your application.

* You must submit the front and back of all identification cards submitted (such as drivers license, passport, credit card, etc.).

** If the address on your identification differs from the address on your application, please explain the difference and inform us if the different address is an address you currently use.

*** If you have a scanner or digital camera, you can email this information. If you prefer to fax, please LIGHTEN and ENLARGE each ID copy so that the identification is clear.

If you have any questions regarding opening your account, please contact the Accounts Department by email at accounts@interbankfx.com or by phone at 866-468-3739. Representatives are available 8:00am-6:00pm MST Monday through Thursday and 8:00am-3:00pm MST Friday.

druhý email--
1. Please send the back of the credit card. This is a security policy to protect you from fraud.

We apologize for the inconvenience, thank you. !!!!!!!!!!!!Nevím na co jim je ofocená kreditní karta?


třetí email--
We received your email; however, we still need the following documentation to process your application:

1. W-8 Tax Certification (form attached)
!!!!!Zjistil jsem, že mají svůj formulář W-8,jiný nevezmou

čtvrtý email--

Congratulations, your application has been approved and you may deposit funds.

Your Live Standard Account # will be 103523

Your password will be sent once we have received your funds and they have posted to your account.

You may fund your account by one of the following three options:

1. Bank Wire
2. Checks
3. Credit Card (Please note Interbank FX does not accept credit card deposits from Nigeria)
!!!!konečně se zadařilo,teď jenom poslat peníze,kvůli tomu musím založit novou kartu pro elektronickou platbu,z té první nejdou odeslat(musí být embosovaná),peníze odeslané

pátý email--Reference Number: 211079995
Account Number: 103523
User Name:
Deposit Amount: $-----.00
Convenience Fee: $20.00
Total: $-----.00
Deposit Date: 05/19/2007
Payment Method: MasterCard
First Name on Card:-----
Last Name on Card: -----
Business Name:
Credit Card Number: ************5375
Billing Phone: +420---------1
Billing Address 1: -------- 11
Billing Address 2:
Billing Address 3:
City: Brno
State/Province: JmK
Zip/Postal Code: 678001
Country: Czech Republic
Notes:

!!!!!!čekám na heslo



šestý email--
Interbank FX - IBFX #103523 Ladislav Veznik,

**SECOND REQUEST. PLEASE RESPOND.**

We have received your credit card funds in the amount of $---from your credit card ending in #-----. We cannot post these funds to your trading account until we receive a copy of the front and back of this credit card. Please block out all the numbers except the last 4 on the front of the card and please block out the security code on the back of your card.

PLEASE NOTE: The expiration date must be visible, and the signature on the back of the credit card MUST match a signature we have on file.


!!!!!Zasílám ofocenou kreditní kartu s upozorněním,že na druhé straně není podpis,jedná se o elektronickou platební kartu


sedmý email--Interbank FX - IBFX #------- L----- V-----k,

We have received the copy of your credit card. Unfortunately, we are not able to accept virtual credit cards. Therefore your funds in the amount of $------.00, transaction #-------------2 have been returned to your credit card ending in ****-------5. Please allow at least 24-48 hours to receive these funds back on your credit card.

!!!!!!A tím jsem s touto firmou skončil






Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak to si se nenudil pri tom zarizovani
Ja proste nechapu proc v CR nefungujou karty automaticky vsude i na internetu proc se musi zadat o nejaky virtualni se kterejma je samozrejme v zahranici problem protoze na to nejsou zvykli.
Ja to mam tak ze mam ucet v zahranici a nemam nejmensi problem s cimkoliv.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Agent
Ono spis zalezi jakou plat. kartu si nechas ve sve bance vystavit, ja si priplatil a mam kartu se kterou muzu platit vsude (zkusenosti z zahranici, internetu, nikde jsem nemel zatim problem, ale nefundoval jsem pres ni ucet) zadnou papirovou verzi nemam.

Kubika: Proc to neprevedes pres klasicky prevod? Kazdopadne to nezdavej zacit nejak musis, drzim palce.

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Darkman

Ja vim ze to jde si priplatit a je karta na vsechno ale stejne me chybej takovy dalsi sluzby jako bezpecnost v pripade ze nekdo vycucne nejaky penize z uctu. A uz vubec ty nehorazny polatky za to ze nakladaj s cizima penezma a nenabizej za to prakticky nic to je spatny - moc by pomohlo kdyby sem prisla nejaka nova banka s lepsima sluzbama a mensima nebo zadnyma poplatkama jak to funguje ve spouste zemi. Jenze to by se zas nekdo ozval ze to je nekala soutez nebo neco takovyho.
Jinak ja mam zkusenosti od par lidicek ze tady z CR je opravdu nejlepsi platit prevodem ten vezmou snad vsude bez problemu vcetne uctu u ruznych brokeru i co se tyka nakupu ruznych veci v zahranici.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Při zakládání účtu u CMS jsem narazil na tento výraz

Number of Dependents - co to je?

Jde snad o počet mnou vyživovaných osob nebo co? A jak přesné údaje je notno používat? Leze u zaměstnání uvést jen obor nebo je nutno blíže specifikovat? Jestliže se vám u CMS liveaccount již podařilo založit, poraďte prosím.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kubika:

1. Please send the back of the credit card. This is a security policy to protect you from fraud.
We apologize for the inconvenience, thank you. !!!!!!!!!!!!Nevím na co jim je ofocená kreditní karta?

Chceli vidiet kreditku, ci ju realne vlastnis a nemas len cislo, co by znamenalo, ze je kradnuta. Ja som ju jednoducho nafotil, v editore vymazal cisla a bolo po probleme, cele to trvalo cca 3 min. Ucet som otvoril relativne rychlo, tusim jeden den a obchodovalo sa, takmer bez problemov. No ale ak hladas bezproblemoveho brokera, usetrim ti cas, neexistuje.



Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro roxa--já umím v adobe photoshopu udělat z cízí kreditky svoji i s podpisem,tak nevím naco jim to je,všechno to ofocování nějakých papírů,které si sfalšuji jak budu chtít a podepsané je mám od babičky,ale souhlasím že jiní to mají podobně,nebo i horší,peníze z virtuální karty poslali zpět,takže v pondělí jdu do banky a pošlu jim to po drátu.Problém byl ten,že mně neudělali embosovanou kartu--tou by to šlo,a dál jsem tady ještě sledoval diskusi že by to bylo nejlepší posílat paypalem,což autor tohoto výroku neskusil a je to utopie,že by to amíci přijali.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...