Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

Volf:

[ital]"a co to řeší? Tak ti to pak strhne broker z účtu. To mi přijde lepší zaplatit poplatky a mít na účtě kolik jsem chtěl.
M." [/ital]

i to je mozny:-) nicmene jsou i brokeri, kteri si za poslani penez nic neuctuji ( CMS ), pak neni duvod zadavat OUR, kdyz staci SHA, navic nemam iluze o tom, ze kdyz bankam vyjdes vstric s tim ze jim hradis vsechny poplatky na transfer, ze si nekdo z retezce nerekne o neco malo do kapsicky :) :) :)

Kazdopadne je to malickost :)

Preju vsem fajn vikend a bohatou nadilku pristi tyden!! (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Volf:

ahoj :-) kazdopadne souhlasim. Jen rikam ze jsou i vyjimky...Kdyz jsem posilal penize do CMS ( US JPM NY ), tak jsem se jich na to ptal ( jakou mam dat pl.dispozici ), bylo mi receno, ze cms si za poslani penez nic neuctuje a stejne tak ani jejich banka, kde maji sberny ucet → tj. poslu X, csas zaplatim 250,- a do CMS na acc. mi prislo X-250. To je jedine co rikam :-)) a uz vubec nechci polemizovat se zkusenym traderem, jakym jsi. proste jen dalsi nazor :-)

At se ti dari !! ;)(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,
založil jsem si demo účet u cmsfx a stahnul jsem si VT 1.6 - z důvodu w98se. Normálně se přihlásim, nicméně zhruba po cca 2 minutách spojení spadne, musim zavřít VT a znovu se přihlásit, taktéž mi spojení spadne pokud se přidam nějaký další graf aj. Mam připojení přes wi-fi, ale třeba skype nemá problémy. Může být i chyba na straně cmsfx? Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

klimto7
problem muze byt i na strane wifi pripojeni ( ma obecne horsi kvalitu prenosu packetu → horsi uspesnost prenosu dat, ktery posilas v danym okamziku → nedokonceny/neuplny dotaz na server, nebo obdobne s odpovedi serveru do VT → VT pada, nezobrazuje spravne ). Nebo i na strane Win98se, zkousels treba aktualizovat java runtime ? (VT bezi na jave). Obecne vypni vsechno co pristupuje k netu ( + prip. javovy aplikace ) a nech jen VT, a uvidis jestli se to zlepsi nebo ne...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

to Booot,

vyplnil jsem vše co bylo třeba/naskenoval/poslal emailem..a asi za 3 hodky jsem mel na emailu zpravu at jim potvrdim ,že jsem dostal informace ohledne učtu.. ID číslo, a info banky kam mám převést peníze.Tak jsem jim napsal potvrzení ,a bylo to..pak to převedeš na jejich učet z tvé banky kterou jsis uvedl v dotazníku...pak to trvá jak kdy 2/3 dny..a mužeš vydělávat...) na svoje sny....podle mě to šlo zatím hladce..ale slyšel jsem že to někomu trvalo dýl (4dny)..asi toho mají hodně..tolik nových traderu z Čech....)

luky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to LUKY

Bud tam maji totalni frmol anebo bordel, od pondeli se mi neozvali. Akorat mi prisel v noci z pondeli na utery account balance, ale pritom mi jeste vubec neposlali udaje o mem ucte a o bankovnim spojeni,.... jak je to dlouho, co sis zarizoval ucet? Neposilaji to ted uz postou tyhle duverne informace?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Booot

po vyplnění těch papíru ,naskenování a odeslání mi od mich dosel email s mojim live ID číslem učtu ,ale bez hesla plus informace o jejich adrese, a učtu kam má zaslat peníze . Ppak mi přišel druhý email s account balance..všude byla nula.Tak ,že ti to taky došlo..takže zatím ok...Pak jsem musel do banky ..tam vyplnit převod do zahraničí,a čekat až se ozvou..to tvrá pak tak do 3 dnů..a pak doje zbytek info,a mužeš jet live....já tam zatím problém nevidím

2 patas

dojdi do banky a řekni,že chceš převést peníze do zahraničí . Oni s tebou vyplni příkaz(je trochu jiný) a je to :D..u vyplnění napišeš měnu..asi EUR..to je na tom líp než USD,a tot vše...odešleš to ze svého učtu v korunách..oni si to tam už přehoděj..nebo nějak tak...to už není tvoje věc :)..jo abych nezapomněl,co k tomu potřebuješ jsou ty informace co máš v emailu...měl ti od nich přijít email s jejich udaji..adresa,banka,číslo Iban,swift...atd....

luky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to booot

až jim dojdou peníze na učet tak ti pošlou na email ID číslo a heslo na přihlášení,tak klid..budeš mít dost času na to ruinovat forex i svuj učet..hlavně klid :)


popravě já jsem jim tam posla prachy, a druhý den jsme měl na mailu info(ID,heslo) ,a přistup na live učet..asi tam chrápou :)...pokud te to už nebaví tak jim napiš email ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...