Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

To patas:
Prevadel jsem penize do CMS elektronicky pres servis24 Ceske sporitelny a nebyl problem. Pokyny od CMS jsem chapal tak, ze penize nelze poslat primo na "svuj" ucet u CMS - to je samozrejme logicke. Ale na ucet u nektere "bezne" banky, ktery vlastni CMS (to je ten prostrednik). Myslim, ze jenom kontrolovali, jestli penize prichazi z uctu, ktery je vedeny na mne = stejne jmeno vlastnika uctu.
Pavel

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

čus, jsem u xtb a vůbec je nedoporučuju(určitě od nich odcházím!!!!) a je to polský brooker. byl jsem na semináři jen ze zvědavosti a přiznám se že mě dost překvapilo, jak je všeobecný a vůbec nic tam nepochytíš.... to tady na fórech se naučíš mnohem víc a ještě ti spousta lidí dost poradí. jen pro zajímavost zrušili trailing stop, což považuju za.... nebudu sprostej a co mě dorazilo, že mi na dotaz o rozšiřování spreadu lhali přímo do očí, že to dělají zcela mimořádně a že se to stane tak jednou za 10-let při mimořádné události, haha, rozšiřují téměř vždy a začali i v noci, což je pro mě, který obchoduju news(fundamenty) docela problém.... atd, je toho spousta proč je nedoporučit!!!! kdyby se tu našel někdo, kdo mi poradí brookera, co nerozšiřuje spready s mt4 na obchodování news a brookera s velmi nízkým spreadem pro scalping také s mt4(klidně i dva) budu vděčný a pokud budou v češtině, bude to suprer (tu) myslím, že se ale klidně naučím i s jinou platformou.... díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Podla mna si treba jasne stanovit podmienky, napriklad podla kriterii zo stranky fxstreet. Chcem regulovaneho brokera, chcem paku 1:50 alebo lepšiu, chcem mikroloty, chcem učet v eurach, mám jazykovu barieru a použijem domaceho brokera alebo mi stači pomoc v určitych prípadoch. Potrebujem učet do 10 minut? Chcem brokera na ktoreho som tu čítal nespočetné stažnosti? Ktore kriteria su pre mna nevyhnutné a ktoré menej?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...