Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Založení forex účtu


kalich

Doporučené příspěvky

LUKY

Jo dik, jsem trpelivej, jenom mi prijde, ze v ty organizaci tam maj trochu diry - v patek napisou ze mi jejich account department 'zrovna ted posila' informace o ucte (dodnes nedosel zadny email), v pondeli account balance a od te dobry nic. Na druhou stranu cim dele to bude trvat tim lip, koruna stale roste a kurz se vylepsuje (dnes to vuci EURu vypada na novy low) :).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

patas

Venoval sem vybirani brokera velmi dlouhou dobu, mozna az prislis. Ted uz me nerozhodi, ze se mi trosku pozdrzelo otevirani uctu. Myslim ze to na me volbe AT nic nemeni. Stale jsem presvedcen ze z MT4 brokeru patri k tem lepsim. Dlouho sem vahal mezi MIG a FXCM. Ale vzhledem k tomu ze FXCM se jeste ani nerozhoupali s rozjetim MT4 platformy a MIG neni pod FSA, tak sem volil AT. IMHO v podstate jakykoliv broker, ktery je na trhu aspon 10 let a ma regulaci je dobrou volbou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to LUKY
jenom abych uzavrel tohle male vlakno o mem uctu. Ucet byl zalozeny den po zaslani vsech udaju, jediny problem byl v emailu s wiring info, ktery mi neprisel, tak sem si ho nechal preposlat znovu, odpovedeli potom do 15 minut, zaslal jsem penize, do 2 dnu jim prisly a ihned mi zaslali zbytek informaci. Cili omluva ActivTrades, z jejich strany vse v poradku, jen ten jeden ztraceny mail, ale ten spis pripisuji portalu Seznam, nechal sem si potom vse preposilat na gmail a od te doby bez problemu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

patas Napsal:
-------------------------------------------------------
> Sid:
>
> Já bych to tak udělal, ale v tom emailu je červeně
> tučně zdůrazněno, že se CMS posílat peníze přímo
> nesmí a musí být využito zprostředkovatelské
> banky. Vidím to prvně, tak se ptám.


a neni to mysleno tak, ze penize musi byt poslany z banky z tveho uctu? aby jim treba nekdo neposlal penize v obalce nebo sekem. u AT musi byt prvni transakce provedena z bankovniho uctu ktery je na stejne jmeno jako ucet u brokera.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...