Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Premarketovy kanal s 1. Role Reversal


jkr

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 301
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jkr
Děkuji za vše vypovídající screenshot a blahopřeji k úspěšnému obchodu. Mám jedinou otázečku: Kdyby po otevření trhu došlo k proražení Low premarket rozpětí (což se dnes stalo) ,po té by ,ale trh vyšplhal zpět do rozpětí a potom vytvořil DB na spodní hraně premarket kanálu (Již by se nejednalo o Low ,protože trh byl i níže) Byl by signál platný?
Přeji mnoho úspěchů minimálně takových jako dnes.
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maxim Colloseus pokud mate na mysli neco podobneho jako jsem zakreslil do screenu ,tak jiz tyto signaly neberu ,je to samozrejme na kazdem jak situaci vyhodnoti ,ja mam pravidlo ze jakmile trh po open vyrazne opusti kanal tak jiz cekam pouze na 1 flip ve smeru prurazu ,pokud dojde k navratu do kanalu koncim seanci,je tim vlastne dano ze trh po prurazu nema dany smer

11006

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Takze dnes nemila zkusenost ,pred otevrenim seance me 2 x po sobe spadla platforma,ma nekdo zkusenosti se stabilitou ninja traderu na Windows 7 ? Poslal jsem dotaz i na podporu ,natolik me to rozhodilo ze jsem radeji neobchodoval, zrejme budu muset prejit zpet na windows xp ,zkousel jsem jeste nekolikrat platformu zpustit a u kazdeho 3 pokusu me platforma spadne a to i v rezimu kompaktibility jak s win vista tak win XP,kazdopadne jsem alespon zakreslil pripadne vstupy ktere by se nelisili od realnych

11043

11044

11045

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...