Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Premarketovy kanal s 1. Role Reversal


jkr

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 301
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to jkr:
mám tam taky office 2007, dále pak pak všechno možné - grafické programy ( pinnacle, photoshop....) vše bez problémů. Já mám velmi špatné zkušenosti s ICQ . Proto raději používám jen skype - a i to při live tradingu omezuji.
Mě často padá celý net při tomto vlhkém počasí - ale to je dané naší "slavnou" poštou. :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rombic

Tak siroke DT neberu , na te 1 pate bych vstoupil jen za predpokladu ze by tam vznikla hammer svice jinak bych cekal na vytvoreni druhe paty pro vytvoreni mensiho DT,dnes se tam DT nevytvorilo spise reverzni klasika 123, tu jsem obchodoval hojne drive ,nyni ji zatim v planu nemam a vyhledavam pouze bud odrazy s hammer nebo idealni DT/DB s max 2 tick toleranci.

Ten vstup me hodne lakal ale chtel jsem dodrzet prozatimni nastaveni systemu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to jkr: Díky moc za toto vlákno. Ačkoli je můj OP jiný (fin win v kombinaci s PA), tak mě Váš přístup zaujal natolik, že ho chci zkusit otestovat. Na co jsem ale bohužel narazila je vyznačení premarketu - tedy jeho rozpětí. Vycházím z informací, které jste uvedl hned v úvodu spolu s vysvětlením Vašeho systému. Nevím, co vše do tohoto rozpětí zahrnout. Pro ilustraci přikládám obrázek včerejší seance, kde jsem rozpětí premarketu vyznačila bez toho nejvyššího high, tak abych „dostála“ tomu co píšete ve screenu ze seance 30.10. – „h/l ladím podle s/r z večerní seance“. Je mi jasné, že se v tomto případě jedná hodně o osobní přístup, přesto bych ráda požádala, zda máte nějaká obecná pravidla pro vyznačení rozpětí premarketu. Děkuji, Petra

11076

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...