Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Premarketovy kanal s 1. Role Reversal


jkr

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 301
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jkr

Děkuji za přiblížení, mylím že mi to je jasnější. Zvlášť ta informace o lince na close ne na high. Jestli máte ještě trochu strpení, ráda bych se zeptala na další věci, které se postupně, jak systém zkouším nakoukat, objevují. Trochu tápu v definici vstupu, tak jak jste ji popsal v úvodu. Vstup na hammer mi je jasný. Spíše jde o tu první variantu. DT/DB se musí udělat celé nově v kanálu nebo může být první rameno už v premarketu. Konkrétní příklad je Váš vstup 27.10. Proto jste nevstoupil už v 14.32 pod low první svíčky v mém směru, která se dotkla high premarketu? Tam se přeci vytvořil DT s ramenem v premarketu ve 14.00.

Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím připojuji se k tomu tématu. Zatím jsem jsi dle uvedeného systému nakoukal 2 měsíce a musím říci , že mě to zaujalo. Je pravda že mám malinko problém určit přesně premarket H/L ,ale to se podá :) Další věc co mě dělá problém je jakým způsobem volíš PT, ale to je můj boj. Takže pokud by ti to nevadilo tak bych každý den co budu na trhu vložil moje obchody a pokud by jsi je okomentoval budu rád. Jdu nakoukávat další měsíce.

Děkuji

PS: zatím zkouším aplikovat na NQ

Liliputek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jkr jsem zvědavá na vaší dnešní seanci. Sice dělám backtest od počátku roku, ale začala jsem i sim (lépe se mi na to kouká. je to z mého pohledu jiné, když se úsečka vykresluje, než když se snažím "zobchodovat" již vykreslenou v rámci backtestu). v trhu jsem viděla příležitost hned v 15.33 na hammer svíčce u high premarketu. Takže příkaz market a PT na low swingu 563,6. Navíc byla v trhu i divergence. Ale nakonec SL. Zajímal by mě Váš názor, zda se jednalo o platný signál nebo ne. Pokud ne, proč ne? Nebo nebyl v trhu prostor pro PT, který měl být dán na 566,1? Přikládám screen - jde o první zakreslený obchod (druhý je můj systém Fin Win v kombinaci s PA). Petra

11104

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Liliputek - K Vasemu screenu ano PT mel byt na low predchoziho swingu, pokud byl potencial pohybu po low maly nevstupovat

Petro - viz komentar a mnou dodane screeny, predne na TF vse co je pod 10rangebar je pro me s prilis velkym sumem, ve Vasem pripade pokud Vam vyhovuje nastaveni RB 8 bych alespon koukal po RB 10 a vice pro ujasneni pohybu a pak vstupoval na vasem timeframe, konkretne u odrazu s hammer svici je skutecne treba pred vstupem vyraznejsiho pohybu bez zhustenych svici ,o tom vlastne hammer je ze trh se snazi prorazit hranici ale nema silu a selhava ale je to samozrejme o osobnim posouzeni ,je se snazim brat opravdu jen 100% signaly , u tech co mam jakoukoliv pochybnost vynechavam a radeji se na ne jen koukam :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jkr - nastala chybka, svůj obchodní systém (Fin Win v kombinaci s PA) obchoduji na RB8. Vedle toho jsem si spustila i RB10, kde vyhledávám vaše vstupy. Zatím nechci ve vašem přístupu měnit nic co vám funguje. Chci si tento přístup trochu nakoukat a teprve pak se rozhodnout co dál.

Protože jsem však začala na jiném vláknu zveřejňovat své obchody na TF s Fin Winem, "povedlo" se mi dát stejný screen i sem.

A děkuji za vaše vysvětlivky v přiložených screenech.

Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Liliputek:
Podle vašeho screenu mám oba vstupy stejné i když každý na jiným time-frame. Jen ten druhý vstup mám podle jiného systému než podle jkr. Tam bych to neviděla jako odraz od premarketového kanálu - tj. role reversal. Spíš skutečně opuštění premarketu, tak jak píšete.

Podle čeho jste ho obchodoval? Podle jkr nebo podle svého jiného systému?

Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Dege, první vstup byl " podle JKR " , ale chybně umístěn SL a obchod byl špatný i z malého potenciálu. Jinak to proražení bych normálně nebral,ale zároveň to bylo proražení H předchozího dne a pro mě dost silný důvod vstoupit.

Já se snažím zatím ten JKR systém nakoukat....už mám skoro 5 měsíců a jedu to na NQ.Zatím mě to příjemně překvapilo. Jednoduché "skoro jasné" ,ale hodně záleží na osobním přístupu. A ten budeme mít každý trochu jiný.Já začátečník a on profík.

Uvidím co dneska jak dopadnu. :)

Pěkný zbytek dne a uspěšné obchody :)

Liliputek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jkr
Zkoušel jsem si sám ,než jsem nahlédl na vaše screeny stanovit premarket kanál a vycítit příležitosti.
Musím přiznat ,že ačkoliv podle vašeho popisu vypadá vše jasně ,když zkusím sám stanovit premarket kanál ,málokdy se mě to povede stejně jako vám. Ovšem dne 5.11. jsem udělal kanál stejně jako vy ,mám z toho velmi dobrý pocit. Je mi ctí se učit od takového mistra jako jste vy. Klobouk dolů před vaší propracovaností a promyšleností. Přeji vám mnoho úspěchů a velmi dobrý pocit z toho co pro nás děláte.
Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim , tak dnešní obchod dopadl celkem dobře. Opět problém z určením H/L premarket ???? (jkr dík za koment). Dneska jsem opět obchodoval proražení včerejší H , pokud bych použil pevný PT tak by byl. takhle jsem použil posouvaný SL a pak jsem hodně utáhnul a vykoplo mě to. Výsledek : 1x BE ( +50$) Bohužel měl být PT (+120$),ale zatím testuju a tak je to ok. Hodnocení : 1) pocity ..OK, 2)práce v trhu ...hrozná(posouvaný SL). dělám si to složitější než to může být. Liliputek

11137

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jkr
hádám, že dnes vstup v 15:31 na 572 s PT na 575,5.

Já příkaz nezadala, protože jsem váhala. To je moje potíž. I když mám platný vstup, tak váhám zda ano nebo ne. Proto mi dnes ujel trh i v mém OS. Aspoň, že přišel 2. signál, kde jsem svou váhavost překonala a vstoupila pro PT 470.

Ať se daří.
Petra

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...