Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Indikátory a obchodní systémy II


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 314
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tak zde jedna mechanika, zive to nebezelo, nadelal jsem takovychto pokusu mraky, kdyz jsem mel problemy, abych lepe pochopil .... to co je potreba.... snad vse v priloze srozumitelne myslim, ze neco takoveho muze byt dobre na nejake zakladni seznameni se sebou a trhy, v dobe, kdy jeste nejde o penize, jak pise mark douglas, vezmete si nejaky cizi system a zkuste ho chvili korektne dle pravidel obchodovat... vsak to znate:]

13748

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím traderi,

Nemáte náhodičkou niekto systém na M1 a M5 TF v MT4,,,,(môže byť na hocijaký menový pár)
Mám hodinové a 4 hodinové systémy ale celkom sa popri tom "nudím" a rád by som vyskušal tento adrenalínový šport s braním 10-15 pipov max. ? čo si o tom myslíte?

Vopred Vám pekne dakujem za rady :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

elso: A vydelavas s nima ? Kdyz ano, jaky je tedy problem stejne systemy transformovat do kratsich ramcu poupravenim par cisel ? Jestli rozumis tomu proc neco tveho funguje, tak to logicky bude pro tebe jednodussi nez cizi system.
A s nudou...no me pomaha si treba zpivat :D Jinak kvuli takovymhle prispevkum by mozna nebylo od veci zalozit vlakno Prispevek mesice :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kingie:
nastavit si to práveže neviem (áno,áno som začiatočník, inak by som si to spravil ;) ,
kcel len tu vo vlákne info že či niečo podobné traderi robia, čo si o tom myslia ?

opravte ma ak sa tu niekde na fore nachádza, poprosím o link,

A ešte jedna otázka, u akého brokera tu má najviac ludí (preferuje ) live účet?

dikz sa pochopenie

p.s: človek sa učí, snaží, hľadá, verím že to znáte.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Netusim o jakem systemu je rec, ale myslim to tak, ze pokud napr. pouzivas pivoty na H4 grafu, tak te zrejme bude zajimat weekly a monthly pivot, pokud na 5min grafu tak to bude treba jen daily pivot.
Pokud pouzivas klouzave prumery nebo nejaky jiny indikator s nastavitelnou periodou, tak napr. na H4 mas MA dejme tomu 6 a 30
- prvni ti ukazuje jediny den (6*4 hodiny)
- druhy 5 dnu neboli obchodni tyden (30*4hodiny);
u 5 min TF te zrejme nebudou zajimat tydny a mesice, ale spis jednotlive hodiny az dny, takze pokud chces sledovat
- 1 hodinu, das MA 12,
- 6 hodin, das MA 48 atd..
Jinak hledani optimalni periody nema ve hre pravdepodobnosti smysl, protoze optimalni jsou vsechny, jen kazda ma jinou pravdepodobnost a trh si prebere po svem co je ta spravna cena at uz je pravdepodobnost mensi nebo vetsi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

cyklovač

Nemáte někdo prosím cyklovač?Byl to cyklovač na VT2 nebo VT1 bral bych ho i do MT4,ale měl jsem ho na VT dělal černé tečky a dal se nastavit tedy pozměnit aby zapadal do nového cyklu.Není třeba řešit co s tím,ale někdo by mohl míti odkaz na cyklovače tohoto "tečkovacího typu a nebo ho někdo máte?Já ho někde ztratil a potřeboval bych,takže pokud by byl někdo ochotný a náhodou něco měl.
Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Jiris109,
to nevím jestli to vydržím 3 měsíce testovat,možná už dneska objevim nějakej novej bomba system:),ale opravdu mi přjde dobrej,trendline se mi vubec liběj jsou celkem jednoduchy a maj velkej potencial zisku.
Jinak teďka zkouším na hodinovém grafu vstupovat do obchodu jen když je trend pod ema 34 a ema 204 a hledat tam signáli ke vstupu na odrazu trendline nebo od ema 34 a nebo ještě přes vaše cci 34-9 když je silnější v trendu a slabší přejde do extrému a udělá zobáček dolu,nejlépe asi i s cci 34,docela jsem váš systém studoval a není to zas tak těžky,ale co bych určitě nezvlád obchodovat to na 5 min grafu a určitě bych se bál signálu které jdou proti trendu.
Doufám,že zas brzo rozjedete stránky s obchodama,at se vam daří.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...